Харківський "Електроважмаш" приватизували та об'єднують із "Турбоатомом" - як назвуть новий завод

Об'єднання має завершитися до кінця вересня, а новий завод матиме іншу назву

Скандальний харківський завод "Електроважмаш" буде приєднано до АТ "Турбоатом". Відповідне рішення було затверджене Кабміном України після пропозиції Фонду Держмайна. Розпорядження про реорганізацію опубліковане на офіційному сайті Кабінету міністрів.

У документі йдеться про те, що після остаточної реорганізації заводу "Електроважмаш" в акціонерне товариство, він має бути приєднаний до харківського заводу АТ "Турбоатом".

Розпорядження було підписане прем'єр-міністром Денисом Шмигалем 26 серпня, а вже 27 серпня завод офіційно заявив про зміну форми власності на "акціонерне товариство".

picture

Наступного дня, 28 серпня відбулися збори акціонерів АТ "Турбоатом", які ініціював Фонд Держмайна, на них обговорювалися питання приєднання до підприємства АТ "Електроважмаш".

Також було прийняте рішення про зміну назви АТ "Турбоатом" на АТ "Українські енергетичні машини" (Укренергомашини).

Весь процес об'єднання планують завершити вже до кінця вересня.

Для довідки: 75,22% акцій АТ "Турбоатом" належить державі. Підприємство є єдиним в Україні виробником турбін для електростанцій різних джерел енергії та експортує свою продукцію у 45 країн світу.

Нагадаємо, раніше "Коментарі" повідомляли про те, що Кабмін навесні затвердив рішення про корпоратизацію державного заводу "Електроважмаш", проте сам завод звернувся до АМКУ з пропозицією розглянути можливість його об'єднання з АТ "Турбоатом". Рішення про продаж заводу з державної власності було прийняте майже одразу після того, як на всю країну набула розголосу історія про те, що завод заборгував зарплату своїм працівникам за кілька місяців.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Татьяна Лоза

1 вересня 2021, 07:57

Господи,что будет скоро с Украиной?...А скорей всего--ничего...

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися