У Харкові подорожчало опалення: хоча Терехов обіцяв не підвищувати тарифи (ФОТО)

На білбордах з Тереховим обіцялося, що до кінця опалювального сезону тарифи не змінюватимуться

Харківський журналіст Олексій Басакін повідомив, що в березні 2021 року харків'яни отримали платіжки за опалення, в яких, всупереч обіцянкам секретаря Харківської міськради Ігоря Терехова, значно підвищилася вартість послуг. Про це повідомляє "Регіон. Ньюз".

За його словами, в лютому 2021 року харків'яни вже отримали платіжки за опалення, в яких, всупереч обіцянкам Терехова, зросла вартість послуг. Однак після скандалу лютневі платіжки перерахували, трохи знизивши підсумкову суму.

"Отже, в лютому харків'яни отримали платіжки, в яких суми за опалення дещо відрізнялися від реальності. Особливо смішно це виглядало на тлі білбордів одного секретаря міськради про те, що тарифи на опалення і гарячу воду до кінця опалювального сезону залишаться незмінними. Пройшов шум соцмережами, і мерія терміново скликала брифінг, на якому новопризначений директор ХТМ пробурмотів, що був неправильно порахований календарний місяць. Тоді ж якийсь секретар міськради заявив, що все перерахують. Перерахували. Сума знижки склала 47 гривень, так чорт з ним, важливий принцип", - зазначив Басакін.

Однак у березні журналісту знову прийшов рахунок з підвищеними сумами платежів. Басакін опублікував платіжку, в якій сума до перерахунку за лютий і сума за березень виявилися ідентичними – 901,72 грн.

"Дзвоню в ХТМ і отримую прекрасну відповідь: Шановний Ігор Олександрович Терехов обіцяв, що перерахунок буде в січні. Ми його виконали приблизно на 6%. Про лютий мови не було. Цитата дослівна", - написав Басакін.

Нагадаємо, що в січні 2021 року в. о. мера Харкова Ігор Терехов заявив, що до кінця опалювального сезону в Харкові вартість опалення і гарячої води піднімати не будуть. І навіть розмістив зовнішню рекламу з цією обіцянкою від своєї особи. Проте вже в лютому харків'яни отримали платіжки з підвищеними тарифами. Після скандалу в соцмережах і запитів журналістів, мерія пояснила, що ціна послуги підвищилася через технічну помилку. Після цього міськрада провела перерахунок платежів за опалення і гарячу воду в лютому 2021 року.



Лолита

19 травня 2021, 19:03

Так же было установлено Кернесом, что в Харькове за лишние квадратные метры, будут высчитывать от 65 кв.м., а не от 60 кв.м. Вот еще один обман. Вот и думаешь, а стоит ли голосовать за таких мэров...?

Олег

23 квітня 2021, 17:22

2600 за отопление на 49 метров в марте с холодными батареями, зашибись...

Фаина

12 квітня 2021, 11:06

Мы раньше платили за отопление максимум 1560 грн. За январь пришла платежка 1808грн, за февраль тоже такая же сумма, но сделан перерасчет на 101 грн, однако за март 2021 года сумма за отопление пришла 2234 грн. Вот это да!!! Как можно после этого верить обещаниям?!!!

людмила

28 березня 2021, 15:38

Цікаво, за яку площу сплата 900 грн., у мене 60,5 кв.м. а сплата 2349?

антон

28 березня 2021, 05:45

что ты сволота обещания не выполняешь

Борис

26 березня 2021, 21:36

Андрей, Ага, новим мером виберемо пуйла Добкіна і буде усі нам щастя!

Серж.

26 березня 2021, 14:32

Нас как всегда нае..ли.

Ленин

26 березня 2021, 10:06

Товарищи, что у вас за платёжки. Вот у меня 3500 грн. 65 метров, за холодные батареи на последнем этаже.

Витя.

26 березня 2021, 09:08

Ещё один прид@рок работает для людей.Но не для своего кармана?.И проголосуют за такого.Не дай бог.

Павел

26 березня 2021, 07:15

Чему удивляться .Просто гОША КЛОУН

Павел

26 березня 2021, 07:05

Один раз уволить директора хтс. Остальные прислушаться. А лучше посадить с конфискацией (явно есть за что) . Гепы на вас нет. Все не нажретесь. Источник: https://kharkov.comments.ua/news/money/tariffs/6348-v-harkove-podorozhalo-otoplenie-hotya-terehov-obeschal-ne-povyshat-tarify-foto.html © Comments.ua

Вік

26 березня 2021, 06:26

Товаріщ тєрєхов - це тупе бидло та шльондра політична. Ця мразота веде себе, як бидлан, який не має власного стилю керування, а перейняв бидланські манери у гєпи.Ця істота не те, що розібратися в ситуації не може як то було з "непрацюючим" освітленням в метро, так ще й враль на додаток до всього. Невже харків'яни такі мазохісти і знов оберуть керувати містом недолуге, тупе, нікчемне чмо?

Вольдемар

26 березня 2021, 06:18

[url=http://tepllo.pp.ua]Купить твердотопливный котел[/url] - выгодный экономный вариант автономной и энергонезависимой системы отопления

Вольдемар

26 березня 2021, 06:17

Купить твердотопливный котел - выгодный экономный вариант автономной и энергонезависимой системы отопления http://tepllo.pp.ua

Санька

26 березня 2021, 06:00

От осинки не родятся апельсинки

Санька

26 березня 2021, 05:59

От осинки не родятся апельсинки

Апельсинка

26 березня 2021, 05:35

Как они достали,чертовы пи*болы,у нас скоро коммунальные будут больше зарплат!Когда ж вы нажретесь,гниды!!!

Врали,врут и будут врать.

26 березня 2021, 00:19

Врали, врут и будут врать

Александр

25 березня 2021, 23:03

Мне за 49 м приходит 2200 и второй год батареи едва теплые. Говорят 15 этаж!?,

Олег

25 березня 2021, 22:34

Полный фейк. Даже кварплата от балды, получается 13 кв.метров. а отопление как было с начала отопительного сезона так и считают. Если будет повышение то и горячая вода тоже.

Тимченко ольга

25 березня 2021, 21:45

А 3600 не хотите? 901 это за сколько метров?

А

25 березня 2021, 21:28

Тварь!

Саша

25 березня 2021, 18:11

Ненажорливые твари

Михаил

25 березня 2021, 17:34

Я предложил бы наказывать за публикацию фейковых"новостей". Неужели, прежде чем публиковать эту чушь, вы не в состоянии проверить суть вопроса? Стоимость отопления как была с начала отопительного сезона 1539,50 грн. за 1 Гкал так и осталась. Всё остальное - это грязная предвыборная агитация. Остаётся только догадываться кто её организует и проплачивает.

Дима

25 березня 2021, 16:44

Дороже себестоимости, но если учесть коммуналку в целом это не большая сумма.

Андрей

25 березня 2021, 16:29

саша, Терехов брехло. Ну скоро его время закончится. Скоро у нас будет норм мэр, а ни этот чудак.

Андрей

25 березня 2021, 16:28

Терехов брехло. Ну скоро его время закончится. Скоро у нас будет норм мэр, а ни этот чудак.

Андрей

25 березня 2021, 16:28

Терехов брехло. Ну скоро его время закончится. Скоро у нас будет норм мэр, а ни этот чудак.

Андрей

25 березня 2021, 16:25

Он ещё тот брехун, это Терехов. Начало у него не из хороших. Ну ничего скоро у нас будет другой мэр.

Педро

25 березня 2021, 14:19

Дебилы! Да повышайте хоть в 1000 раз! А я как не платил, так и не собираюсь платить. Присоединяйтесь.

Оксана

25 березня 2021, 13:46

В февральской квитанции -1009 за отопление, в мартовской 1009, классно пересчитали!это типа месяц беспроцентного кредита?

саша

25 березня 2021, 13:44

мало того что незаконно вступил в должность так еще и врет не считая нас за людей

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися