Харківська міськрада визначила розмір "гідної" зарплати на 2021 рік

У мерії відзначили, що основною метою на 2 021 є "забезпечення гідного рівня життя" і зростання доходів жителів міста

У Програмі соціального та економічного розвитку Харкова на 2021, яку вчора, 2 грудня, ухвалили депутати Харківської міськради назвали розмір "гідної" зарплати.

У мерії запевнили, що основною метою на 2021 є "забезпечення гідного рівня життя" і зростання доходів жителів Харкова.

"Про досягнення мети буде свідчити: збільшення розміру середньомісячної номінальної заробітної плати одного штатного працівника по місту до 12 060 грн (з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 №671 "Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2021-2023 роки") утримання інфляції в межах 107,3%, підвищення середньомісячного розміру пенсії до 4800 грн ", - йдеться в програмі соціального та економічного розвитку міста на 2021.

Харківська міська рада націлена на утримання інфляції в межах 7,3% за підсумками наступного року.

Як повідомляли "Харків. Коментарі "раніше, харківські депутати VII скликання 2 грудня змінили регламент сесій і ввели нову посаду головуючого. Зміни підтримали під час останнього засідання старого ради народних обранців. Зміни до регламенту підтримали 53 депутати, 7 проголосували "проти", ще 3 утрималися.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися