Люди, які не мають відношення до Харкова, хочуть збагачуватися на місті – Добкін

Добкін заявив, що центральній владі вигідно посадити "ручного" градоначальника в Харкові

Харків сьогодні став містом, який деякі представники центральної влади, які не мають до нього відношення, хочуть використовувати як джерело збагачення і досягнення своїх цілей. Про це заявив міський голова Харкова (2006-2010) Михайло Добкін в ефірі авторської програми Сніжани Єгорової.

"Ті люди, які реально кулуарно намагаються Харковом управляти – у них в Харкові ні квартири, ні будинку, ні будь-якої іншої нерухомості, ні бізнесу. Їх нічого не тримає. Вони цей ресурс вичерпають, сядуть у літак і поїдуть куди-небудь на Лазурку, де у них є будинки, де живуть їхні сім'ї. Або в будь-яку іншу країну. Харків для них як свердловина з хорошим дебетом з видобутку вуглеводню. Дебет закінчиться, вони розвернуться і поїдуть", – сказав Добкін.
За словами політика, Харків не потрібно розглядати виключно як джерело якихось фінансів і благ. Добкін вважає, що деяким представникам центральної влади сьогодні вигідно посадити в крісло мера свою людину, забезпечивши тому політичну підтримку. В результаті вони отримають "ручного" градоначальника, який допоможе в досягненні їх особистих цілей.


Добкін також розповів про те, що покійний міський голова Харкова Геннадій Кернес все своє життя робив місто таким, яким він хотів би його бачити. І це було його щире бажання, яке політик має намір продовжити. На думку Добкіна, на противагу Кернесу "тим людям потрібно Харків конвертувати в щось, що вони потім перетворять в гроші". Михайло Добкін також додав, що буде боротися за місто, першочергово, через пряму комунікацію з харків'янами.

Раніше ЗМІ писали про зв'язок Павла Фукса – уродженця Харкова, який більшу частину свого свідомого життя провів в Росії – з нинішнім міністром МВС Арсеном Аваковим, який понад 10 років не проживає в Харкові. Саме очільнику МВС Фукс допомагає взяти під контроль Харків, в ручному режимі керувати нинішнім в.о. мера Ігорем Тереховим. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Антибандит

31 березня 2021, 06:42

А кто имеет отношение к Харькову, тот по жизни его грабтит!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися