Харківський облздрав очолить психіатр - що відомо про майбутнього директора

Головний департамент ХОДА під час пандемії Covid-19 вже півтора року залишається без постійного керівника

Харківська обласна державна адміністрація провела конкурс на посаду голови Департаменту охорони здоров'я області, переможцем виявився психіатр та нарколог Максим Хаустов. Про це розповідають харківські Telegram-канали, а також активістка Наталя Попова.

Про перемогу кандидата у конкурсі стало відомо ще у понеділок ввечері. Чи були, окрім нього інші кандидатури у ХОДА, та чи подавав ще хтось заявки на участь у конкурсі у пресслужбі державної установи не повідомляють.

Окрім цього сам лікар подав відповідну декларацію кандидата на сайті НАЗК. Відповідно до неї, Максим Хаустов володіє однією двокімнатною квартирою та однокімнатною - у процесі будівництва. Також квартира є у його дружини, яка працює у шкірно-венерологічному обласному диспансері. На двох подружжя має дві машини - позашляховик Toyota та легковик Kia.

Сам Хаустов володіє акціями ВАТ "Сніжнянський завод хімічного машинобудування", а його дружина займається підприємницькою діяльністю.

Після перемоги у конкурсі на зайняття вакантної посади, щодо Максима Хаустова будуть проведені спеціальні заходи перевірки, і у разі позитивного результату, його призначення буде затверджене розпорядженням голови Харківської ОДА.

Зараз Максим Хаустов є деканом Другого медичного факультету Харківського національного медичного університету. Він також є доктором медичних наук, професором психіатрії, наркології, соціальної роботи та медичної психології. В Університеті він працює вже 7 років, є членом-кореспондентом Нацакадемії наук Вищої освіти України. Виховує двох доньок.

Нагадаємо, що в області протягом всього часу пандемії не було очільника медичного департаменту. Наразі обов'язки директора Департаменту охорони здоров'я області виконує Ігор Волченко.

Раніше "Коментарі" повідомляли, що в області знижується смертність від коронавірусу, але захворюваність тримається на тому ж рівні, що й останні тижні.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Джерело: https://t.me/krotkh

Дед Миха

15 червня 2021, 14:12

Ну если старшой псих и атр, да ещё и нарко лох, тогда все пучком.

борис харьков

15 червня 2021, 10:49

а не внучок ли єтот максим бівшего керівника обкома кпсс комуниста Хаустова !!! кто знает.. скажите..

Тарас

15 червня 2021, 10:45

А чи потрібні ці рудименти радянської системи теперішній Україні?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися