Добкін розповів, що команда Кернеса «лягла» під Авакова після смерті мера

Добкін розповів, що команда Кернеса намагається зберегти свій рейтинг на імені мера

Колишній мер Харкова і народний депутат Михайло Добкін розповів, що команда Кернеса вже до його похорону, якщо навіть не за життя, повністю лягла під Арсена Авакова. Про це він розповів в інтерв'ю Наталії Влащенко.

"Цей договірняк мотивований тим, що їм треба більше часу для розкрутки свого кандидата, оскільки шансів виграти в Харкові, на сьогоднішній момент крім мене не було в кого немає", - розповів Добкін.

Також він стверджує, що колишня команда Кернеса намагається зберегти свій рейтинг на його імені. Добкін зазначив, що до березня щось ще їм зберегти вдасться, а ось вже до жовтня від нього нічого не залишиться.

"До жовтня люди вже зрозуміють, що містом керує не команда Кернеса, не його друзі. А навпаки ті, кого він протягом десяти років свого мерства і близько не підпускав до управління містом і намагався робити все, щоб зберегти за собою можливість без них приймати головні та глобальні рішення для першої столиці України ".

Нагадаємо, Михайло Добкін привітав харків'ян з Новим роком та розповів, що таки буде боротися за пост мера Харкова. Відповідне звернення він виклав у себе в інстаграмі.



Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Котя

15 січня 2021, 07:38

денис, ПОРА МОЧИТЬ ЭТИХ ССУК ДЕШЕВЫХ ФРАЕРОВ!!!

Котя

15 січня 2021, 07:36

ИДИ НАХУЙ КОНЧЕНАЯ МУСОРСКАЯ ТВАРЬ... ХАРЬКОВЧАНЕ НЕ ПОВТОРЯТ ОШИБКИ С БАНДИТОМ ГЭПОЙ!!!

денис

12 січня 2021, 09:27

НЕНАВИЖУ ЗЕЛЮ ЕЩЕ И ЗА ТО ЧТО ОСТАВИЛ МОШЕННИКА АВАКОВА И ЕГО БАНДУ В ПРАВИТЕЛЬСТВЕ !!БУДУ ВСЕГДА ПРОТИВ ТЕХ КТО С АВАКОВЫМ

денис

12 січня 2021, 09:23

АВАКОВ ЭТО САМЫЙ ПОДЛЫЙ ХИТРЫЙ И ГНУСНЫЙ ЧЕЛОВЕК В УКРАИНЕ ПОСЛЕ ПАРАШЕНКО!!ЭТИ ДВЕ ГИЕНЫ РАЗГРАБИЛИ И РАЗВОРОВАЛИ ВСЮ СТРАНУ !!ЭТИХ УПЫРЕЙ ДАВНО ПОРА СУДИТЬ И ПОВЕСИТЬ КАК МАРОДЕРОВ !!

Антибандит

11 січня 2021, 17:17

А кто этот "обрезок"? Не шнырь добкин случайно? Допа, рожу ты научился строить, но денег никто уже не даст.

OBZ

10 січня 2021, 16:12

OBZ===organizacuia bor''bu so zlom///////////////////////////////////////////////////////// Глава КС Тупицкий снял в Эмиратах королевскую виллу за 300 тыс. грн в сутки Глава Конституционного Суда Украины Александр Тупицкий прибыл в Объединенные Арабские Эмираты в среду, 6 января..........OLIGARXICHESKII SUD.......OLIGARXICHESKAIA PROKURATURA........OLIGARXICHESKAIA POLITSUIA.......OLIGARXICHESKII PARLAMENT.........OLIGARXICHESKII OFIS PREZIDENTA.......OLIGARXICHESKAIA EKONOMIKA.......OLIGARXICHESKAIA POLITIKA.......ARMIIA UKRAINSKAIA TAKSHE PRINADLESHUT OLIGARXAM........VSIA UKRAINA PRINADLESHUT 10=TI NAIBOGATEISHUM TSAR''KAM USTANOVIVSHUX ABSOLIUTNUI KORRUPTSUONNUI VSEUKRAINSKII DIKTAT........CHTO PORAZITEL''NO I VOZMUTITEL''NO TAK ETO TO CHTO PUTIN XOCHET SDELAT'' =VSE ETO= TOTAL''NO EXS=REGIONAL''NUM......FAKTICHESKI UKRAINA DOLSHNA STAT'' VTOROI RABSKOI BELORUSSIEI I MOLDOVU TAKSHE GOTOVIAT V VECHNOE RABSTVO IMPERSKOGO NATSU=SHOVINISTICHESKOGO FASHUSTKOGO KREMLIA.........=========PRI TAKOM SOZDANNOM VREDONOSTNOM ANTIUKRAINSKOM ANTINARODNOM POLIT=FUNDAMENTE TU PREZIDENT ZELENSKII =STRIAXIVAESH'' PUL''= S ETOI GNILOI GNOIINOI PRESTUPNOI PLESENI TIANUSHEISIA K PUTINU K DIKTATURE SBEREGAIUUSHEI VSIU DESTRUKTIVNUIU MRAZ'' NAPOLNIAIUSHUIU VECHNO REGRESSIVNUIU ROSSIIU.........===========PREZIDENT ZELENSKII===OB''EDINIAISIA S IAROSHEM===SOZDAVAITE NOVUE NARODNUE DEMOKRATICHESKIE PARTII........PRIXODITE K VLASTI===SOZDAVAITE NOVUIU UKRAINU===OBIAZATEL''NO PRIGLASITE CHLENOV BUVSHUX PRAVITEL''STV AVSTRALII NOVOI ZELANDII KANADU PRAKTICHESKI POMOGAIUSHIX VAM NALADIT'' VLASTNO=EKONOMICHESKIE VNUTRIUKRAINSKIE SVIAZI KAK V ZAPADNOM MIRE........NO BURSHUAZNAIA PSEVDODEMOKRATIIA DOLSHNA UITI V PROSHLOE===UKRAINSKII NAROD===MNOGOPARTIINOE ANTIDESTRUKTIVISTKOE DEM=BOL''SHUNSTVO DOLSHNO NAPOLNIAT'' SISTEMU UPRAVLENIIA SOZDAV GUMANISTICHESKII SUDEBNUI KORPUS........UKRAINSKII GOS=IAZUK TRADITSUI KUL''TURU===ETO VSE NUSHNO RAZVIVAT'' ODNOVREMENNO NAPOLNIAIA RODNUIU UKRAINU AUROI CHELOVECHNOI TOLERANTNOSTI KOTORUIU TIASHELO SOZDAT'' NO KOTORAIA BESTSENNA.........MOLODUE UKRAINTSU S RANNEGO DETSTVA===100=STO PROTSENTNUM SOSTAVOM DOLSHNU UCHIT'' UKRAINSKII IAZUK NAXODIAS'' PODOL''SHE V SHKOLE V SOZDANNOI UKRAINSKO=GOVORIASHEI SREDE===ETO OCHEN'' VASHNO DLIA RAZVITIIA VSEUKRAINSKOGO IDENTICHNOGO NACHALA........A MU===ZRELUE PO VOZRASTU I POSHULUE RUSSKO=GOVORIASHIE UKRAINTSU SO VREMENEM UIDEM V PROSHLOE..........========UKRAINTSU===RAZVIVAITES''===SOZDAVAITE VASHU GUMANISTICHESKUIU DEMOKRATICHESKUIU UKRAINSKUIU TSUVILIZATSUIU..........