Михайло Добкін: "Харковом керують тимчасові виконавці, які завдають місту збитків"

Міський голова Харкова (2006-2010) Михайло Добкін заявив, що сьогодні містом керують люди, які у своїй діяльності не враховують інтереси харків'ян. І те, що вони ще нароблять за той час, як буде обрано нову міська влада - доведеться виправляти восени. Про це передає "Регіон. Ньюз".

Відповідаючи на питання, чи зможе серйозно вплинути на результат виборів перенесення їх дати з 28 березня на 31 жовтня, Добкін зазначив: "На результат - ні, а ось процес, на жаль, вже завдає Харкову певної шкоди. Ті, хто називають себе "командою Кернеса", а за фактом давно працюють на Авакова, зі штанів вистрибнули, щоб перенести вибори на жовтень. Їх воля - вони б взагалі їх в цьому році не проводили. Але дата призначена, і тепер життєзабезпечення Харкова перетворилося в піар-шапіто".

Політик також підкреслив, що сьогодні очевидно, без врахування волі харків'ян відбувається управління містом.

"Що тимчасові виконавці натворять ще за 8 місяців, можна тільки припускати. З осені почнемо виправлення цих помилок", - сказав Добкін.

Крім того, політик підтвердив свій намір брати участь у виборах міського голови Харкова 31 жовтня 2021 року.

Нагадаємо, 30 березня Верховна Рада призначила позачергові вибори міського голови Харкова на 31 жовтня 2021 року у зв'язку з достроковим припиненням повноважень мера Геннадія Кернеса через його смерть.

Після смерті Кернеса в грудні 2020 виконуючим обов'язки міського голови став секретар Харківської міськради Ігор Терехов.

Раніше повідомлялося, що згідно з результатами проведеного 28 березня соціологічного опитування на тему "Електоральні уподобання жителів Харкова", вибори мера Харкова пройшли б у два тури, і в другому турі найбільшу підтримку отримав би Михайло Добкін - 44,1%, а його головний конкурент секретар Харківської міськради Ігор Терехов - 35%.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Бонг

15 квітня 2021, 14:25

Идите нахуй

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися