Експерт: Терехов маніпулює на темі маршала Жукова та не поверне проспекту його ім'я

Ігор Терехов міг давно повернути проспекту ім'я маршала, але продовжує маніпулювати харків'янами

Виконуючий обов'язки мера Харкова Ігор Терехов лише обіцяє повернути проспекту ім'я Жукова, але робити він цього не буде, і використовує ці обіцянки як піар і маніпуляції, пише на своїй сторінці у Facebook політичний експерт Кирило Молчанов.

"Тимчасовий мер Ігор Терехов раптово вирішив саме зараз розворушити тему повернення імені маршала Жукова проспекту та збереження пам'ятника Жукову. Мовляв, усе буде, і пам'ятник, і проспект, і свято лише 9 травня. Але все це лише слова, маніпуляції та піар. Нічого зроблено не буде", - впевнений Молчанов.

Експерт вважає, що для таких заяв - дні, коли усі святкують Перемогу - просто зручний момент, а ця тема є сприятливою для загравання з харківським електоратом. Тому її зараз і підняли.

"Але ж Ігор Олександрович вже пів року як виконує обов'язки міського голови, у міськраді сидить підконтрольна йому депутатська більшість. То що ж заважало йому за весь цей час просто взяти і зробити це? Єдине, що потрібно зробити щодо проспекту - дотриматися процедури і провести громадське слухання. І у Харкові, напевно, більшість була б за повернення проспекту імені Жукова", - запевняє Молчанов.

За його словами, Терехов вдається до примітивних маніпуляцій думкою мешканців Харкова, адже замість реальних дій є лише гучні заяви. На думку експерта, така поведінка - цинізм та аморальність, адже для більшості харків'ян і проспект Жукова і пам'ятник маршалу мають глибоке символічне значення.

Молчанов вважає, що ця обіцянка закінчиться, так само як і решта обіцянок Терехова, які є банальним піаром на чутливій для містян темі, а не вирішення проблеми, тому харків'яни навряд чи високо її оцінять.

"Напередодні свята Ігор Олександрович з усіх сил намагався зобразити мудрість, казав, що хто коли хоче, той тоді й святкує дату перемоги. Хоче 9 травня - ок, хоче 8 травня - теж нормально. А зараз раптово каже, що правильно - лише 9-го. Як за три дні змінилася позиція! З поміркованого, практично проєвропейського, Терехов раптово перетворився ледь не на партійця ОПЗЖ чи партії Шарія. А потім знову все відіграє назад, забуде про обіцянки. А означає це лише одне: самому Терехову по цимбалах і на свято, і на пам'ять, він просто хоче всидіти на двох стільцях, сподобатися і тим, кому 9 травня - свято, і тим - кому 8 травня - день пам'яті. Як би йому до виборів між цими стільцями не впасти та лишитися у розбитого корита. На проєвропейську частину електорату після таких викрутасів йому вже точно не варто розраховувати", - стверджує Кирило Молчанов.

Ігор Терехов 10 травня заявив, що у місті й надалі існуватиме пам'ятник маршалу Георгію Жукову та пам'ятник його імені.

"Я хочу, аби усі харків'яни знали, що у Харкові стояв, стоїть та стоятиме пам'ятник Георгію Жукову, проспект буде й надалі нести ім'я великого маршала Перемоги", - заявив Терехов. За його словами, у Харкові День перемоги святкуватимуть виключно 9 травня.

При цьому тимчасово виконуючий обов'язки мера влаштував 7 травня урочистий захід з нагоди 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Він туди запросив ветеранів і проігнорував дотримання карантинних вимог: не одягав маску, а соціальна дистанція складала менше півтора метра.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Активист

12 травня 2021, 10:36

А это как громада города решит. Решат оставят Жукова захотят проголосуют восстановят памятник Ленину. Это право народа решать.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися