"У школах Харкова будуть викладати справжню українську мову, але й від російської ніхто не відмовиться", - Добкін

Михайло Добкін прокоментував мовне питання в Харківській області

Ексголова Харкова Михайло Добкін заявив, що дітям у школах повинні викладати правильну академічну українську мову, проте до російської не повинні ставитися як до іноземної. Відповідний пост політик опублікував у своєму Telegram-каналі й зазначив, що навчати дітей грамотній українській — це абсолютно нормально.

"І тут ключове слово — правильній. Такої літературної й академічної української мови раніше нас вчили у школах. А та українська мова, що нам підсовують, — це мова, якою розмовляють або в закордонних українських діаспорах, або в деяких регіонах України. Але це не наше! Нам чуже і не рідне! Це навіть не культурно!" - вважає Михайло Добкін.

Однак політик зазначає, що в школах нібито зараз пропонують не українську мову, а гримучу суміш містечкових діалектів, посилених мовою історичних біженців і переселенців часів великих потрясінь в Україні.

"Це, якщо хочете, мова спілкування кочівників. Але ж ми-то осілі. При мені в Харкові такого не було і не буде. Я знайду законний спосіб, як викладати в наших школах міста академічну українську мову. А до російської мови в Харкові не повинні й не будуть ставитися як до іноземної. Тому "мовний омбудсмен" Кремінь після свого інтерв'ю "Четвертому телеканалу" йде лісом!" - резюмував Михайло Добкін.

Раніше "Коментарі" розповіли, що дострокові вибори харківського міського голови перенесли на 31 жовтня 2021 року. Політолог Кирило Молчанов, коментуючи результати соціологічного опитування, заявив, що причиною перенесення стала беззастережна симпатія харків'ян до колишнього мера міста Михайла Добкіна.



Влад

16 серпня 2021, 02:49

дупкін язик файний заливний тоненько нарізати з морквою, а мова українська. Степан Андрійович Бандера герой України а рф розсадник терористів путін вбивця рф країна зла і є міжнародний терорист рф рускаяфігня це вже відомо навіть козодою кадирову повторно путін вбивця вбивця вбивця вбивця

Владимир

13 серпня 2021, 05:31

Он объединяет Украину.

тато

11 серпня 2021, 22:03

Тамила , кто бы вас долбанул рельсой в жопу, чтобы вы пришли в чувство?

тато

11 серпня 2021, 22:01

Светлана, вы сука. сучковатая дрянь. все языки хороши.

Дед Миха

11 серпня 2021, 05:15

100% прав! А то задолбали - "ідЕмо, підЕмо, ґівно". По-русски нельзя, по-украински не можем!? Абсурд!!!

Светлана

8 серпня 2021, 16:09

Правильно...бендеровсий язык нам не к чему.....и вообще пусть бендеров отселят без них тихо и спокойно......

Саша

8 серпня 2021, 10:05

Дмитрий, если ты так любишь украинский язык, так пиши на нём, что ж ты бедолага на русском то пишешь?)))

Сергей

8 серпня 2021, 07:17

Кто он вообще такой

Тамила

7 серпня 2021, 20:34

РЕСПЕКТ И УВАЖУХА !!! Так и должно быть, как было раньше. Это наш выбор на каком языке говорить. Раньше нас учили нормальному украинскому языку ,, СПІВОЧА УКРАЇНСЬКА МОВА ", а сейчас навязывают нашим внукам и детям, шо то непонятное, постепенно вытесняя нормальные украинские слова

Тамара

7 серпня 2021, 19:44

Согласна с тем,что наши СМИ разговаривают с нами каким то украиносуржиком с примесью западного диалекта.Нам нужен чистый ,академический украинский язык,который учили в школах .Омбусмену Кремень нужно заново перечитать Шевченко,Сковороду.

Vi

7 серпня 2021, 18:47

Допа, иди на х*й, зае*ал в политику лезть, катайся дальше на своем моте и не высовывайся!

Борис

7 серпня 2021, 18:00

Печаль. Представляю,если а каком либо регионе России,человек претендующий на место мэра скажет-- Мы здесь общаемся на(чеченском,татарском,пермском,мордовском и т.п) и потому русский нам не нужен.... Его выберут? Сомневаюсь. Тем более тут подтекст- разделяй и властвуй. Надоели такие типажи. Рвутся к власти а государственного подхода нет. На такой должности нужен человек который объединяет,сглаживает,развивает заботится о государстве.

Алексей

7 серпня 2021, 17:42

РУССКИЙ ЯЗЫК ДЛЯ ХАРЬКОВЧАН РОДНОЙ. А ЭТО ЗНАЧИТ БУДЕТ!!!

Дмитрий

7 серпня 2021, 16:54

Господи боже мой, допа ты как был тупым так и остался. К сожалению как и большая часть харьковчан. Не хотите разговаривать и учить украинский язык- валите в рашу до границы с Белгородом не далеко.

Олег

7 серпня 2021, 16:29

Миша!Сделай этих гнид !Мы всей семьёй за тебя . Удачи!

Евгений

7 серпня 2021, 14:37

Такое будет только во влажных мечтах скучноликого.

ЮРИЙ.

7 серпня 2021, 13:48

РУССКИЙ ЯЗЫК ДЛЯ ХАРЬКОВЧАН РОДНОЙ. А ЭТО ЗНАЧИТ ЧТО ОН НЕ МОЖЕТ БЫТЬ ИНОСТРАННЫМ.

ЮРИЙ.

7 серпня 2021, 13:43

НЕВОЗМОЖНО РУССКИЙ ЯЗЫК СЧИТАТЬ ИНОСТРАННЫМ ХАРЬКОВЧАНАМ ПОТОМУ ЧТО ДЛЯ НАС ОН РОДНОЙ...

Юрий

7 серпня 2021, 12:39

Муд.к ты допа !Опять людей лбами сталкиваешь.Как украинский я зык может быть не наш-бредишь .огоньку людям подбрасываешь в такое сложное время .Правакатор ты настоящий и за это презрение к тебе всеобщее!

ЗЗЗ

7 серпня 2021, 06:01

Moysart, да лучше такой "клоун",чем долбо*бы -вуйки,со своими законами,которые рвут Украину на части.

Moysart

7 серпня 2021, 00:14

Этот клоун продолжает строить из себя политика?!

Арина

7 серпня 2021, 00:04

В чем выражается "безоговорочность" симпатии? И кто её подсчитывал?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися