У Харкові Порошенко висунув свого кандидата на мерське крісло

"Європейська солідарність" висунула свого кандидата

У Харкові "Європейська солідарність" (ЄС) вибрала свого кандидата на пост мера. Претендентом став Олександр Скорик. Петро Порошенко під час візиту до Харкова підтримав вказане рішення партії. Про це розповіли на сторінці "ЄС — Харківська область" у Facebook.

За словами Петра Порошенка, Олександр є політиком, волонтером, господарником і громадським діячем. Варто зазначити, що Скорика торік обирали депутатом Харківської облради й він очолює фракцію "ЄС". З 2000 року він — приватний підприємець, а з 2017 - генеральний директор ТОВ "М'ясокомбінат "М'ясний".

"Зараз наша боротьба за український Харків триває в ментальному просторі, це наш внутрішній ідеологічний і політичний фронт, на якому ми повинні перемогти вату у головах, перетворити жителів саме в громадян", - сказав Олександр Скорик.

Контекст:

У Харкові 28 серпня відбулося голосування за єдиного кандидата від демократичного табору, який буде представляти всі проукраїнські сили відразу. Вибір партій упав на Костянтина Нємічєва.

Вибори міського голови Харкова відбудуться 31 жовтня 2021 року. Відповідну постанову №5292 прийняла Верховна Рада України на позачерговому засіданні 30 березня. Текст постанови доступний на офіційному сайті державного відомства. "За" проєкт постанови проголосували 249 народних депутатів.

Зараз обов'язки голови після смерті Геннадія Кернеса виконує Ігор Терехов. Від ОПЗЖ на вибори піде Анатолій Родзинський. Крім цього, активну політику перед голосуванням продовжує Михайло Добкін.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Декстер

6 вересня 2021, 05:06

Харьков это люди ..а не город...потому Аанг 1 - порох 0

Zet Zenon

5 вересня 2021, 20:22

Очень плохо, что до Вас, Харьковчан, нищета "Русского" "Мира" не дотянулась. А вот в Луганске и Донецке сейчас "хАрАшо", там Порошенко НЕТ.

Zet Zenon

5 вересня 2021, 20:17

Юра, начал гражданскую войну и сдал Крым - Янукович в феврале. А Порошенко стал президентом в июне. Вставляй свои рога в WIKI, если в голове пусто.

Юлия

5 вересня 2021, 18:27

Ещё этой рожи в Харькове не хватало.

Павел

5 вересня 2021, 18:02

Поршень иди на хуй, чёрт ебаный не видать тебе ебоба слюнявая Харьков

путин хуесост

5 вересня 2021, 17:12

дырявая жирная падаль

Нонна

5 вересня 2021, 15:20

Мразь порошенковская!

Активист

5 вересня 2021, 14:53

Что ни барыга то огромная ряха и кандидат. Очередной уважаемый гость АТН и Обьектив. Сегодня проплатит самопиар на этих каналах а завтра гривну добавит на каждый килограмм харьковчанам. Что ты сделал для города. Ты перекуп мясом торгуеш и торгуй. Куда лезеш. Харьковчане думаю давно определились с кандидатом. Это Терехов.Добкин.Фельдман.Светличная. И если что то пойдет не так то их избиратели отдадут голоса свои за кого то одного из них. А всякие мясники. активисты.волонтеры и т.п.лучше идите работать и поднимать экономику страны. А не разрушать и разворовывать ее.

Рарира

5 вересня 2021, 13:52

Продукцию "Мясного" больше не покупаю!

Юра

5 вересня 2021, 13:42

Порошенко и его бригада пришла к власти на кровавом перевоооте. Он разделил народ , начал гражданскую, сдал Крым. Харьковчане если желаете чтобы в Харькове у власти были представители войны, хаоса, грабежа то голусуйте за партию войны Порошенко. А вообще голосуйте за Добкина Мураева ., Остальные кто рвется к власти про хвосты., хамелеона. Позор Зеленскому его партии.

Активист

5 вересня 2021, 13:16

Еще одно рвется к власти. Скажи кто твой друг и я скажу кто ты. А друг Порох барыга. Торгуеш по киоскам фуфлятиной и торгуй. Куда рога свои мочиш.

Анатолий

5 вересня 2021, 12:42

Парашу на нары!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися