Розвиток співробітництва з Польщею і США: стало відомо, чим займеться нардеп Світлична в Раді

Народний депутат Юлія Світлична має досить серйозний досвід співпраці з країнами ЄС

Народний депутат Юлія Світлична увійшла в робочі групи з міжпарламентських зв'язків з США і Республікою Польща і тепер займатиметься розвитком міжнародного співробітництва українського парламенту з західними партнерами. Про це йдеться на офіційному сайті Верховної Ради, у профілі народного депутата.

Примітно, що Світлична має досить серйозний досвід співпраці з країнами ЄС на найвищому рівні, так як займає пост віце-президента Палати регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, а також, спільно із західними партнерами, реалізувала безліч проектів в Харківській області.

Нагадаємо, що Юлію Світличну обрали народним депутатом на довиборах у 179 виборчому окрузі Харківської області. Так, політик отримала рекордну підтримку населення 78%, в 10 разів випереджаючи найближчих суперників за кількістю голосів виборців.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що народний депутат Юлія Світлична стала на захист ошуканих людей.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися