Чоловіку, який різав колеса автомобілів у Харкові, загрожує сім років тюрми

Чоловік знаходиться під вартою без права внесення застави.

15 березня слідчі Харківського районного управління поліції № 2 повідомили харків’янину про підозру у вчиненні 53 епізодів кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1, ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію поліції Харківської області.

Зловмисник пошкоджував колеса переважно у нічний час. Об’єктом його хуліганських дій були транспортні засоби, припарковані біля багатоповерхівок.

Відповідно до санкції статті такі дії караються позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.

Суд обрав зловмиснику запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2022 року автовласники Салтівського району Харкова почали масово звертатися до районної поліції із заявами про пошкодження коліс своїх автомобілів. За навмисне псування майна громадян поліцейські затримали 43-річного харків’янина. Під час обшуку помешкання правоохоронці виявили знаряддя вчинення злочину.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

З Харківської області продовжують евакуювати людей

На Харківщині продовжується евакуація громадян з територій, які щодня зазнають ворожих обстрілів. Це питання обговорили під час апаратної наради 15 березня, інформують "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської ОВА.

"Приділяємо увагу кожній людині, яка потребує евакуації. Громадяни повинні бути розміщені у комфортних умовах відповідних закладів. До того ж необхідно і надалі проводити роз’яснювальну роботу щодо евакуації і запевнити людей, що від’їзд необхідний, аби зберегти їхні життя", – зауважив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Так, наступна евакуація передбачена 16 березня до інтернатних закладів Житомирської області.

"Ми відправляємо до Житомирської області 50 осіб. Це ті громадяни, яких ми вивезли зі службою цивільного захисту. На жаль, на місцях їхнього проживання постійно відбуваються обстріли, вони втратили житло, у деяких навіть постраждало здоров’я. Зокрема, це люди похилого віку, маломобільні громадяни. Спочатку ми їх розміщували в наших закладах, але людей стає все більше, тому виникала потреба у подальшій евакуації громадян", – розповів директор Департаменту соціального захисту населення ХОВА Юрій Шпарага.

Наразі в управліннях соціального захисту населення Харківщини на обліку перебувають майже 470 тисяч переселенців – це 385 тисяч сімей. З них 125 тисяч – пенсіонери, 83 тисячі – діти віком до 18 років.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися