Комунальники звернулися до харків’ян: винні громадяни та підприємства

Бригади КВПВ ліквідували стихійні звалища у Харкові.

Робітники КП "Комплекс з вивозу побутових відходів" прибрали звалища, які утворилися поряд зі сміттєвими контейнерами з вини громадян та підприємств на вулицях Залютинській та Ощепкова.

Стихійні звалища були оперативно ліквідовані за рахунок підприємства. Директор КП "КВПВ" Олексій Артикуленко закликав мешканців та підприємців дотримуватися Правил благоустрою міста Харкова і дбайливо ставитися до навколишнього середовища.

"Прошу вас виносити побутові відходи в контейнери і в контейнери-бункери, а не кидати їх поряд. Що ж стосується підприємців, то вкотре нагадую: вивезення виробничих відходів здійснюється на підставі укладеного договору та здійснення оплати за послуги. Харків - одне з найбільш екологічно чистих міст України і має таким залишатися завдяки спільним зусиллям кожного з нас", - підкреслив Олексій Артикуленко.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

У Харкові виникли суперечки: хочуть перейменувати "не ту вулицю"

Запропонований міською радою варіант перейменування вулиці не влаштовує харків’ян.

У Харкові тривають громадські обговорення стосовно перейменувань вулиць. Харків’яни можуть висловити свою думку в електронному форматі та проголосувати за той чи інший варіант зміни назви топоніма. Проте суперечки викликало саме перейменування вулиці Студентської у Харкові на честь покійного ректора Національного юридичного університету Василя Тація.

Погляди харків’ян розділилися 50% на 50%, проте не через запропоноване нове найменування, а через саму вулицю, яку пропонують перейменувати. Більшість аргументує свою думку тим, що вулиця Студентська – це досить нейтральна назва, яка прославляє студентів, що навчаються у місті. Та й сам Харків часто називають містом студентів, тому не слід перейменовувати цю вулицю.

Харків’яни пропонують все ж таки декомунізувати чи дерусифікувати інші вулиці, назви яких мають відношення до держави-агресора чи радянщини. Наприклад, в обговореннях пропонують перейменувати вулицю Пушкінську на честь Василя Тація, бо саме на цій вулиці розміщується виш, який довгий час очолював Василь Якович, та й теперішня назва вулиці підпадає під дерусифікацію. Обговорення стосовно цього питання ще триватимуть до 28 квітня.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися