У Харкові у підприємства прокуратура намагається забрати землю

Прокуратура вимагає повернути Харківській міській територіальній громаді земельну ділянку вартістю майже 186 млн грн

Салтівською окружною прокуратурою м. Харкова до суду направлено позовну заяву в інтересах держави в особі Харківської міської ради до ТОВ про розірвання договору купівлі-продажу, зобов’язання повернути земельну ділянку вартістю майже 186 млн грн. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської обласної прокуратури.

Встановлено, що на підставі рішення Харківської міської ради товариству з обмеженою відповідальністю було продано земельну ділянку площею майже 0,8 га, розташовану по пров. Банному в Харкові, для будівництва готельного комплексу та подальшої експлуатації об'єкта. Відповідно до умов договору, ТОВ зобов’язувалось завершити будівництво до червня 2018 року.

Окружною прокуратурою виявлено, що на вказаній земельній ділянці до теперішнього часу будівництво не розпочато: жодних ознак будівельних робіт немає, ділянка вкрита рослинністю з пішохідними доріжками. Більше того, ТОВ навіть не отримало дозвільних документів на будівництво.

Приймаючи рішення про продаж земельної ділянки для будівництва готельного комплексу, Харківська міська рада була об'єктивно зацікавлена у задоволенні загальносуспільного інтересу у забезпеченні розвитку інфраструктури міста та облаштування території та розраховувала на збільшення дохідної частини місцевого бюджету.

Через неефективне використання товариством земельної ділянки прокуратура звернулась з позовною заявою до суду.

Наразі Господарським судом Харківської області відкрито провадження у справі.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Контрнаступ ЗСУ – чи буде повторення Харківської визвольної операції

Як впливає інформаційна кампанія на хід українського контрнаступу – відповідають експерти.

Минулого року у Харківській області відбулася стратегічно продумана успішна деокупація захоплених ворогом територій. Зараз з настанням тепла, коли вже немає природних перепон на шляху наших військових, усі чекають чергового контрнаступу Збройних Сил України та завершення війни в нашій країні. Проте розголос у ЗМІ, телеграм-каналах та на сторінках відомих блогерів заважає застати ворога зненацька.

Як може пройти контрнаступ цього разу, та що дійсно заважає військовим на фронті, журналісту "Коментарі. Харків" відповідають експерти.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися