Відомо скільки харківських магазинів готові працювати у разі відключення світла

Це майже тисяча магазинів та понад 300 аптек

У Харкові опублікували дані по готовності магазинів та аптек працювати у разі вимкнень електроенергії. Про це "Коментарі. Харків" повідомляють з посиланням на інформацію з соцмереж Харківської міської ради.

На сьогоднішній день у випадках тривалого відключення електроенергії в Харкові готові працювати 979 продовольчих магазинів, 152 магазина непродовольчих товарів, 310 аптек, 128 АГЗС, 16 ветеринарних клінік та 35 зоомагазинів, а також 58 закладів харчування. 

З метою мінімізації таких ризиків та забезпечення населення міста необхідними продовольчими товарами, санітарно-гігієнічними засобами, ліками та іншими товарами першої необхідності суб’єкти господарювання обладнують заклади генераторами та іншими джерелами автономного живлення. 

У разі нетривалих відключень (2-4 години) більшість магазинів та аптек продовжуватимуть обслуговувати покупців протягом світлового дня навіть без наявності генераторів. Також у світлий час доби працюють всі 48 ринків та торговельних майданчиків міста.

Раніше "Коментарі. Харків повідомляли про відновлення будівель у Старому Салтові на Харківщині. В Старому Салтові на Харківщині продовжуються роботи з відновлення адміністративних та житлових будівель. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської ОВА. В селищі тривають роботи з відбудови кількох багатоквартирних будинків, гуртожитку, Старосалтівського ліцею та будівлі, в якій розміщуватиметься амбулаторія загальної практики сімейної медицини, Центр надання адміністративних послуг і селищна рада. Частина житлових будинків практично готова до експлуатації, частина ще в процесі відбудови. В місцях прямих влучань ворожих ракет пошкоджено не лише дах, а й внутрішні конструкції, що значно ускладнює роботу будівельників. За дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, його заступник Михайло Харнам відвідав Старосалтівську тергромаду та перевірив хід відновлення. "Що стосується адмінбудівлі та закладу освіти, то тут плануємо не лише відновити розбиті приміщення, а й зробити їх ще кращими та зручнішими. Більш доступними та безпечними. Зустрічаючись із будівельниками, поспілкувався і з місцевими жителями щодо їх потреб, особливо з облаштування бомбосховищ. Тому, вже працюємо й над цим питанням", - зазначив Михайло Харнам.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися