У Харкові ліквідували складну аварію у Шевченківському районі

Через аварію більше двохсот будинків у Харкові залишилися без тепла та гарячої води

КП "Харківські теплові мережі" усунуло дефект на магістралі в Шевченківському районі. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію підприємства.

Як повідомили у тепломережах, комунальники вже заповнили мережу теплоносієм та займаються підключенням споживачів. Протягом дня вони перевірять усі будинки на наявність опалення.

Нагадаємо, аварійна ситуація на магістральному трубопроводі сталася напередодні вранці. Внаслідок цього без опалення та гарячої води тимчасово залишилися 208 будинків, переважно в Шевченківському районі.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Куди звертатися харків’янам, якщо зникло світло (корисні контакти)

Власністю АТ "Харківобленерго" є кабельні і повітряні електромережі, які ідуть лише до ввідного щитка будинків. Електромережі всередині обслуговує управитель – комунальне чи інше підприємство, а також ОСББ. Проводка в квартирі чи приватному домоволодінні – відповідальність власника житла, а вуличне освітлення – сфера компетенції місцевих комунальників. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію АТ "Харківобленерго".

Таким чином, якщо немає світла тільки у вашій оселі, і автомати/запобіжники в порядку, вам потрібно звернутися до приватного електрика або спеціалізованої організації, які знайдуть причину знеструмлення та вирішать проблему.

У разі відсутності електрики на сходовій клітці або у вашому багатоквартирному будинку, телефонуйте до комунальних служб або зверніться до голови ОСББ. Якщо без електроенергії одразу кілька будинків, тоді повідомити про це або дізнатися причину знеструмлення ви можете в АТ "Харківобленерго". Корисні контакти – дивіться за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися