Через Харківську область намагалися ввезти в Україну машини за підробленими документами

Слобожанська митниця припинила злочинну схему

У Харківській області співробітники управління забезпечення протидії митним правопорушенням в серпні під час контрольних заходів щодо перевірки законності ввезення в Україну машин в митному режимі "тимчасове ввезення" встановили чотири факти порушень. Про це повідомляє пресслужба митниці.

У всіх чотирьох випадках громадяни-нерезиденти країни давали для декларування авто нотаріально завірене доручення.

За результатами спрямованих Слобожанською митницею запитів нотаріус іноземної держави надіслав офіційного листа, в якому підтвердив, що доручення він не готував, а підписи та відбитки печатки не справжні і йому не належать.

За даними фактами митники склали протоколи про порушення митних правил за ознаками ч. 1 ст. 483 МК України. Умовна сума збитків, завданих державі, склала півмільйона гривень. Матеріали передані в правоохоронні органи.

Як повідомляли "Харків. Коментарі" раніше, з початку 2020 року Слобожанська митниця віддала на розгляд до суду 512 справ про порушення митних правил на суму 14,2 мільйона гривень.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися