"Укрзалізниця" пустила потяги на територію лісової пожежі на Харківщині

До робіт з гасіння залучили два пожежних потяги

Залізничники допомагають співробітникам ГСЧС гасити лісову пожежу на Харківщині. Про це повідомили в прес-службі регіонального філіалу "Південна залізниця".

Так, "Укрзалізниця" відкрила для курсування парну колію в районі селища Дворічна Харківської області, де триває ліквідація лісової пожежі. Відзначається, що до робіт з гасіння залучили два пожежних потяги.

Також в зв'язку з наближенням вогню до шляхів був тимчасово закритий для руху поїздів перегін Дворічна - Мовчанове. Пасажирські поїзди на даній ділянці не ходили. Зараз відкрита парна колія. На непарній колії залишаються пожежні поїзди.

Нагадаємо, загальна площа горіння орієнтовно склала 500 га, з них 100 га верхової пожежі. Відомо, що згоріла повністю Гороб'ївка. У гасінні пожежі бере участь 395 чоловік і 61 одиниця техніки, з них від ГСЧС 215 чоловік особового складу та 49 одиниць техніки, в тому числі 2 пожежних літаки і 1 вертоліт.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися