Харківські гонщики зайняли призові місця на міжнародних змаганнях

Усього в заїзді взяли участь 11 команд з усієї України

У Полтаві на картодромі "Лтава" пройшли змагання з автомобільного спорту "Меморіал Пам'яті 2020". Як повідомили в Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, харківські спортсмени міської команди "Лідер" були представлені практично у всіх класах машин змагань.

Відзначається, що всього в заїзді взяли участь 11 команд з усієї України. У самому швидкісному міжнародному класі машин KZ-2 (вік пілотів від 16 років) на старт змагань вийшло 16 пілотів. Змагання складаються з трьох заїздів: предфінал, фінал і суперфінал.

У Предфінальний заїзді перемогу здобув гонщик "Лідеру" Микита Фурніке. У фінальному заїзді гонщики "Лідера" фінішували з наступними результатами:
2 місце - Олександр Дерюга;
3 місце - Микита Фурніке;
4 місце - Олексій Телюк.

У суперфінальному заїзді перемогу здобув Олександр Дерюга, який також став віце-чемпіоном змагань за результатами всіх заїздів. У класі Популярний (вік пілотів від 16 років) гонщик "Лідера" Сергій Левшун залишився за крок від п'єдесталу, посівши 4 місце.