Харківські антикорупціонери розповіли, скільки квартир і машин у депутатів облради

Крім депутатської діяльності, політик веде ще й підприємницьку

ХАЦ опублікував відомості про доходи депутата Харківської облради Неллі Цибульник. Інформацією про власність і накопичення політика від партії "Блок Кернеса - Успішний Харків" Харківський антикорупційний центр підлий у своєму Facebook.

У публікації ХАЦ йдеться, що у 2017 році Неллі Цибульник купила квартиру площею 80 кв.м., а у 2019 році - ще дві квартири в Харкові загальною площею понад 100 кв.м.

Тільки офіційні витрати на ці квартири склали понад ₴1,2 млн.

Крім того, у 2018 році Цибульник купила TOYOTA COROLLA 2013 випуску, а за рік ще одне авто TOYOTA HIGHLANDER.

При цьому офіційні доходи Цибульник у 2019 році були 208 тис. грн - дохід від підприємницької діяльності та 394 тис. грн від проданого майна.

Також Цибульник написала, що у неї є заощадження в розмірі $ 0 тис. (~1,97 млн грн), €50 тис. (~1,73 млн грн) і ₴600 тис.


Як повідомляли "Харків. Коментарі "раніше, в Департаменті капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації аудитори виявили порушень на понад 2,6 млн грн. Аудитори знайшли незаконні витрати, порушення бюджетного кодексу при проведенні державних закупівель. Так, через завищення кількості та вартості часу використання будівельних машин і механізмів, будівельних матеріалів, норм списання матеріалів, виконаних 19 підрядними організаціями, знайдена розтрата майже в 1 млн грн. Допущені нецільові витрати в розмірі 481 тис. Грн. Крім того, встановлено ряд інших порушень, що призвели до втрат на загальну суму майже 1,2 млн грн.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися