У Харківській області молокозавод зливає відходи прямо в ліс: Уже ціле озеро (ВІДЕО)

Молокозавод зливає неймовірно смердючу речовину прямо до лісу

У Змієві (с. Соколово) молокозавод зливає, неймовірно смердючі відходи прямо до лісу. Про це повідомив Ігор Іванов на Facebook сторінці "Життя Зміївщини" ще 19 квітня, передає agronews.ua.

"Тут прямо в лісі йде масштабний злив ось такої історії. Тут смердить просто кошмар, перебувати неможливо прямо очі виїдає. Загалом, це Соколово, там молокозавод. Зливається бодяга у вигляді якоїсь сироватки, а це ліс і прямо зараз ціла ось така калюжа. Тут так смердить ви навіть собі не уявляєте", - сказав Іванов.

У лісі чоловік натрапив на величезну калюжу якоїсь незрозумілої речовини з нестерпним запахом. Місцеві жителі впевнені, що винен у всьому молокозавод, який просто зливає відходи виробництва в ліс. Ігор Іванов також побачив траншею, на якій були залишки білої речовини. Траншея привела чоловіка до узлісся, з якої добре видно будівлі молокозаводу.

На місці події вже була прокуратура, правоохоронці та працівники Державної екологічної інспекції. Дану подію зареєстрували в Єдиному реєстрі досудових розслідувань. Для перевірки та аналізів фахівці взяли зразки ґрунту.

Нагадаємо, в Харківській області в кінці лютого екологічна інспекція перевірила Державне підприємство "Жовтневе лісове господарство" на дотримання законодавства. Відзначається, що перевірка встановила ряд порушень. Зокрема підприємство незаконно рубило дерева без отримання спеціального дозволу на використання лісових ресурсів. Це є порушенням ст. 19 Лісового кодексу України. Підприємство завдало збитків на 1 мільйон 127 тисяч 755 гривень.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Ольга Семеновна

24 квітня 2021, 18:33

Кошмар! Молокозавод - свои родные, внутренние вредители и губители природы! Следим за результатами анализа грунта, которые Государственная экологическая инспекция должна предоставить журналистам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися