У Харкові чоловік просто біля метро продавав квіти з Червоної книги

Харків'янин торгував рідкісними квітами прямо біля метро

У Харкові біля станції метро "23-го Серпня" чоловік продавав дібровні тюльпани. Про це повідомили в пресслужбі Держекоінспекції.

Відзначається, що інспектори вилучили у "бариги" 1071 квітку. Чоловік продавав тюльпани на стихійному ринку. Всі конфісковані рослини віддали в міський зоопарк, щоб годувати тварин.

Mu_8oCjVxvk0zbtEJytQHdym6.jpg

На зловмисника склали протокол за ст. 88 ч. 1 КУпАП (Порушення порядку придбання чи збуту об'єктів тваринного або рослинного світу, правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах).

Дана стаття передбачає штраф від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об'єктів тваринного або рослинного світу. Однак якщо мова йде про рослини, які занесені до Червоної книги України, то штраф буде від 100 до 2500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об'єктів тваринного або рослинного світу.

Нагадаємо, в Харківській області жителям заборонили відвідувати хвойні лісові масиви. Відповідне рішення прийняли на засіданні Регіональної комісії з питань ТЕБ та НС. Відзначається, що заборона пов'язана з встановленням на території Харківщини 5 класу пожежної небезпеки. Рішення комісії також передбачає заборону на в'їзд автомобілів до лісу, крім транспорту лісової охорони.

За словами начальника Харківського обласного лісового управління та мисливського господарства Віталія Склярова, в першу чергу буде приділятися увага профілактичні протипожежні заходи стосуватимуться місць, які прилягають до населених пунктів, лініях електропередач і іншим небезпечним об'єктам.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Алла

3 травня 2021, 00:14

В Харькове возле каждой станции метро продают редкие лесные цветы огромными букетами. Наказали одного, великое дело совершили и трубят об этом направо и налево. Теперь природа защищена и сохранена...Грустно все это видеть и в этом жить...

Виктор

2 травня 2021, 20:20

Сволочи те,кто отнял эти цветы. Они были уже сорваны и Дали бы мужику их продать. А что,меньше вреда если хрюшки из зоопарка их съели? Цинизм. Ещё и штраф мужику светит. Закон как паутина: большая муха проскочит,а маленькая застрянет. Когда вырубают деревья для постройки дорогих дач,то можно,а тюльпаны сорванные ,блин,такой уж вред принесли...

Валерий

2 травня 2021, 17:07

Лиза, вы больная? Из тех, кто с охапкой подснежников из лесу выходят?!

Лиза

2 травня 2021, 15:48

Бедный мужик, в нашей стране работы нет, люди траву уже продают, типо он знал что оно из красной книги. И цветы по сути пропали и мужику заработать не дали. Бедный мужик.

Жора

1 травня 2021, 17:10

В зоопарк отдали ручек а своим перекупам азерам все остальное.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися