Розпочато кримінальне провадження за фактом незаконної роботи аптек на території онкоцентру

Незважаючи на рішення суду, три аптеки продовжують працювати з дозволу керівництва Харківської облради і онкоцентру

У єдиний реєстр досудових розслідувань внесли заяву громадської організації "Нон-стоп" з приводу незаконної роботи аптек на території онкоцентру. Про це повідомили в самій громадській організації.

Мова йде про три аптеки, які за рішенням суду повинні були бути виселені з приміщень, але до сих пір працюють з дозволу керівництва Харківської обласної ради та онкоцентру.

На даний момент Державна Служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками направила лист в ТОВ "Спас 2018" з вимогою підтвердити або спростувати інформації щодо законності користуванням приміщеннями на території онкоцентру. За інформацією організації, Служба вже почала перевірку цієї мережі аптек.

Нагадаємо, три приміщення, які використовуються під аптеки "Спас" на території онкоцентру повинні були бути звільнені. Відповідне рішення ухвалив Господарський суд Харківської області 03.09.2020. Це рішення має на увазі розрив договорів оренди з аптечним підприємством. Але через майже рік аптеки знаходяться на тому ж місці.

Три приміщення загальною площею майже 160 кв.м (27.8, 30.2 і 99.9 кв.м.), які знаходяться в різних будівлях онкоцентру на вулиці Лісопарківський, 4 використовуються без орендної оплати і без оплати комунальних послуг, стверджують у громадській організації "Нон-Стоп".

Відзначимо, що громадська організація зверталася до суду зі скаргами через бездіяльність прокурора за заявою керівника "Нон-стоп" Кирила Яковця. Він направив заяву в обласну прокуратуру, слідче управління ГУНП, в Київську районну прокуратуру і Київський райвідділ поліції ще 23 липня, воно стосувалося можливих фактів зловживання і перевищення повноважень чиновниками ХОДА, Мін'юсту в Харкові, онкоцентру і ТОВ "СПАС -2018". Оскільки заяву не зареєстрували в жодній інстанції, Яковець направив до суду три скарги. В результаті суди виграв, серед них - 2 серпня суд виніс рішення і зобов'язав прокуратуру області внести відомості і заяві в ЕРДР.


Раніше портал "Коментарі" писав, що суддю в який раз усувають з посади за хабарі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися