Харківських студентів запрошують на гру: умови участі

Щоб перемогти у грі, потрібна логіка, ерудиція, інтуїція та трохи везіння

17 листопада Харківський міський центр дозвілля молоді проведе для студентів Перший студентський ONLINE QUIZ. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради. 

За словами директора Центру Альони Леонової, активна молодь міста щорічно до Дня студентів збиралася у ККЗ “Україна”, але війна  дещо змінила ситуацію. Представник Центру розповіла, що цього року вирішили провести для студентів командну онлайн-гру, де для перемоги знадобляться логіка, ерудиція, інтуїція та трохи везіння.

Турнір проведуть серед команд студентів вищих навчальних закладів Харкова. Усі команди отримають дипломи.

Початок турніру о 16:00.

Щоб взяти участь у грі, потрібно зібрати команду (до 6 осіб включно) і до 15 листопада зареєструватися за посиланням.

Учасники мають встановити додаток “Zoom” чи оновити його до останньої версії. Бажано, щоб кожен учасник команди мав і комп’ютер, і телефон, але брати участь у турнірі можна і з одним пристроєм. Орієнтовний час проведення гри - 1 год. 30 хв.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що з 14 по 16 жовтня у м. Гіжицько (Польща) пройшли міжнародні змагання з шорт-треку, на яких харківські спортсмени у складі збірної команди України завоювали 2 золоті та 7 срібних нагород.

Макар Міхно здобув 1 місце на дистанції 500 м та 2 місце на дистанції 333 м. Кирило Коваленко виборов 2 місця на дистанціях 1000 м, 777 м, та 500 м. Катерина Мойсеєва на дистанції 1000 м здобула 2 місце. У змішаній естафеті на 2000 м Кирило Коваленко, Макар Міхно, Катерина Мойсеєва та Софія Теліцина вибороли 1 місце, а Влад Неміро, Богдан Мошенський, Тетяна Зарванська та Вікторія Червенко у цій же дисципліні посіли 2 місце.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися