Що відбувається у ТРЦ “Нікольський” (ФОТО)

Фестиваль почався 26 травня

Цими вихідними в ТРЦ “Нікольський” проводиться традиційний музичний фестиваль KharkivMusicFest. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради. 

У Департаменті культури розповіли що в торговому центрі встановили ArtPiano, на якому виконують твори вихованці мистецьких шкіл. Цьогоріч до фестивалю долучилися учні та викладачі Дитячої школи мистецтв №2 ім. П. І. Чайковського, Дитячої школи мистецтв №4 ім. М. Д. Леонтовича, Дитячої музичної школи №7 ім. М. П. Мусоргського та Дитячої музичної школи №3 ім. М. В. Кармінського.

У суботу, 27 травня, музиканти грали до 18:00, а у неділю, 28 травня, з 12:00 до 13:00 та з 15:00 до 18:00.

У департаменті зазначили, що фестиваль почався 26 травня. “У перший день виступили учні та викладачі мистецьких шкіл Новобаварського та Холодногірського районів. Діти виконали музичні твори відомих композиторів, але особливо проникливо звучав наш гімн! Незламні діти незламного Харкова - запорука мирного майбутнього України”, - наголосили у департаменті.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли, що харківʼян запрошують на змагання з віджимань. Захід відбудеться онлайн для різних вікових категорій 1 червня 2023 року. Початок заходу о 13:00. До участі запрошуються спортсмени з різним рівнем підготовки від 7 років.

Кожен учасник повинен зробити найбільшу кількість віджимань за 1 хв. Техніку виконання оцінюватимуть чотири судді за 100-бальною системою за такими критеріями: амплітуда, положення тіла, ліктів і кистей, загальне враження. 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися