Власники "Карти харків'янина" менше платитимуть за комунальні послуги

Харків'яни отримають знижки на комунальні послуги

До проєкту "Картка харків'янина" приєдналося КП "Харківські теплові мережі". Тепер власники карток отримають знижки 10% на платні послуги від підприємства. Весь перелік послуг комунальники опублікували у себе на сайті.

"Харківські теплові мережі" надають знижки на 85 платних послуг. Серед них прокладання або заміна труб, встановлення різної сантехніки й інші. Для виклику комунальників слід звертатися до районних філій підприємства.

Контекст:

Власники "Картки харків'янина" мають змогу отримувати знижки на різні товари та послуги за допомогою своєї картки. Партнерами проєкту є продуктові магазини, освітні установи, медичні центри, музеї, кінотеатри, боулінг-клуб, аптеки, комунальні підприємства, заправки, ритуальні служби, охоронні фірми та багато інших.

Нагадаємо, до лютого 2022 року "Картку харків'янина" вже встигли отримати понад 380 тис. мешканців міста. Крім того, за минулий тиждень анкету на отримання X-card заповнили понад 1,7 тис. харків'ян. Міська влада планує й надалі розвивати та вдосконалювати цей проєкт. Так, наприклад, незабаром "X-card" можуть зробити платіжною карткою.

Раніше видання "Коментарі. Харків" повідомляло, що новими партнерами "Картки харків'янина" стали сервісні центри, телевізійні оператори, магазини техніки, оператори мобільного зв'язку. Докладніше читайте у нашому матеріалі.

Також портал "Коментарі. Харків" поінформував про те, яким видам "Карти харків'янина" надано пільги на проїзд у міському транспорті. Докладніше читайте у нашому матеріалі.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися