У Харкові городянам видаватимуть продуктові набори: умови

Щоб отримати продуктовий набір, потрібно оформити заявку у чат-боті

У Харкові місцевим мешканцям надають допомогу за програмою "Пакет для кожного громадянина". Про це повідомили у пресслужбі Харківської обласної військової адміністрації.

Як зазначає заступник голови Харківської ОВА Віта Ковальська, допомога буде гарантовано видана кожному, хто оформить заявку через гуманітарний чат-бот програми Президента України Володимира Зеленського "Пакет кожному громадянину".

Після того, як харків'яни оформлять заявку, їм слід очікувати смс-запрошення, після якого можна буде прийти за вказаною адресою та отримати продуктовий набір.

Коротко про програму:

• безкоштовний продуктовий пакет надається 1 раз на місяць на 1 особу;

• обмежень у віці отримання пакета – немає;

• обмежень за місцем реєстрації отримувача – ні (може отримати кожен українець);

• для того, щоб отримати свій пакет гарантовано – зареєструйтесь на його отримання та вам повідомлять, коли його можна забрати за фактом прибуття за номером замовлення без "живих черг".

В системі також є можливість зробити адресну доставку пакета волонтерами. Формуйте її лише у випадках, коли ви можете самостійно прийти на пункт видачі.

Раніше видання "Коментарі" повідомляло:

Метрополітен у Харкові відновив свою роботу вперше від початку масштабного вторгнення Росії 24 лютого. Як повідомив мер міста Ігор Терехов, проїзд для харків'ян деякий час буде безкоштовним, доки залишається незрозумілим пасажиропотік. Потяги курсуватимуть раз на пів години.

У Харківській області повідомили про зміну комендантської години. Місцева влада прийняла рішення скоротити комендантську годину і зробили її з 22:00 до 4:00. Докладніше про це читайте у нашому матеріалі.

У Харкові змінилися адреси пунктів надання гуманітарної допомоги. Всі подробиці ви зможете дізнатись у нашому матеріалі.



олег

10 грудня 2022, 22:57

я лично не получил не разу

олег

9 грудня 2022, 16:09

я получил только два три раза

Галина

24 серпня 2022, 09:10

Я ни разу не получала какой либо помощи от государства.Те очереди, что регистрировались на почтовом отделении просто пугают своим количеством.Я пенсионерка и выстоять очередь уже трудно.

Лариса

28 липня 2022, 12:44

Оформила заявку в чат- боте 21 июня 2022 года. т.е. более одного месяца назад. До сих пор СМС не пришло. Нужно было идти в "живую" очередь. Там тоже пришлось бы выстоять не один день, но как показала практика, более реально получить помощь.

Лариса

28 липня 2022, 12:36

Оформила заявку в чат- боте 21 июня 2022 года. т.е. более одного месяца назад. До сих пор СМС не пришло. Нужно было идти в "живую" очередь. Там тоже пришлось бы выстоять не один день, но как показала практика, более реально получить помощь.

Стебенева Ирина

25 липня 2022, 18:18

Зарегистрировались с мужем в чат боте 21 мая 2022г, получили смс с номером резерва.На улице уже 25 июля, а смс до сих пор нет.У нас на 65 отделении Новой Почты ежедневно собирается огромное количество людей за гум. помощью.Мэр просит не создавать очереди, сотрудники почты говорят ждать СМС, а на других пунктах выдачи, без регистрации, люди получили уже дважды. Похоже, мы своих пакетов не дождемся никогда

Олег

20 липня 2022, 08:41

Шановна редакція, у статті зазначено, що люди гарантовано зможуть отримати продуктовий набір за програмою президента Володимира Зеленського. Я інвалід війни 2 групи. За станом здоров'я не в змозі ходити та стояти в чергах за гуманітарною допомогою. 17 червня ц.р. в чат-боті програми Президента України Зеленського В.О. зареєструвався на отримання продуктового набору. Понад три тижні намагаюся зателефонувати на гарячу лінію 380 57 728 1918 програми, в результаті з мобільного рахунку знято особисті кошти, з оператором так не з'єднали. 7 лип. 2022 р., 09:36 відправив листа Департамент соціального захисту населення Харківська обласна державна адміністрація -відповіді немає.

Прозорова Светлана Альбертовна

18 липня 2022, 13:36

В данный момент считаюсь переселенкой, зарегистрирована по адресу: Харьковская обл., Харьковский р-он, м. Приведенное, Вул. Соборна, 83.

Инна

11 липня 2022, 10:27

Зареєструвалися в травні по вулиці Харківських Дивізій 20. Не можемо отримати . Видають по реєстрації тільки 300 пакетів. Ще 200 за живою чергою. По живій черзі вже отримують по третьому разу. На інших пунктах видачі відмовляють навіть при наявності пакетів. На телефон гарячої лінії не можна дозвонитися.

николай т. 0677059938

7 липня 2022, 13:43

неодимо помощь переселенцам продукты одежда постельное лекарства

вячеслав

1 липня 2022, 17:35

зарегистрировался 19 мая..смс по сей день нетте кто по живой очереди получают по третьему разу уже...для чего было делать эти регистрации через чат бот ?

Татьяна

27 червня 2022, 07:34

ждем уже второй месяц смс , не получили ни за май , ни за июнь пакет никто из моей семьи

Татьяна

24 червня 2022, 09:57

Зарегистрировались в мае-нет смс,пакет не получили,оформили на июнь- смс до сих пор нет, сколько ждать?Нас 3 переселенца с Луганской области.На живой очереди получают одни и те же,а где же наши " гарантированные пакеты от президента"",их же кто - то получает,а потом на лоточках торгуют,что бы было за что пиво попить

ЛЮДМИЛА

16 червня 2022, 00:11

Зареєструвалися у чат-боті ще 14.05. Ніяких смс досі немає. ТОГДА ТРАНСПОРТ ЕЩЁ НЕ ХОДИЛ. СДЕЛАЛИ ЗАЯВКУ НА ВОЛОНТЁРОВ. ДО СИХ ПОР НЕТ ПРОДУКВОГО ПАКЕТА. ЭТО ТЕПЕРЬ И ЗА ИЮНЬ НЕ ПОЛУЧУ? ? ?

Людмила Данилова

15 червня 2022, 10:43

Прошу привезти гуманитарную помощь Пакет каждому гражданину по адресу Харьков улица Серебряная 1 квартира 1, Даниловой Людмиле Андреевне, 26 мая 1948 года рождения. Сама прийти не могу, а главное нести нельзя. Телефон 050 325 10 86.

Ольга

15 червня 2022, 06:55

Інна, можно ли получить помощь по ксерокопии паспорта?

Иваненко.Вера

9 червня 2022, 02:35

Сделала.заявку.6мая.Перерегистрировали.три.раза.Пакет.не.получила

Позаяк Лілія

6 червня 2022, 15:39

Зареєструвалися у чат-боті ще 14.05. Ніяких смс досі немає. Чи займається цим 82 відділенні Укрпошти зараз? Якщо ні, тоді як ми отримаємо допомогу. Є люди, які пізніше зареєструвалися і вже отримали.

ВАЛЕНТИНА ПОГОРЕЛОВА 73 ГОДА.

5 червня 2022, 08:09

Я ЗАРЕГИСТРИРОВАНА НА ПОЛУЧЕНИЕ ГУМАНИТАРНОЙ ПОМОЩИ ЕЩЕ 20 МАЯ. ЕСТЬ ПРИСВОЕН НОМЕР ДЛЯ ПОЛУЧЕНИЯ. ДО СИХ ПОР НЕТ НИЧЕГО - НИ СМС , НИ ПОМОЩИ. НАС ДВА ПЕНСИОНЕРА 76 И 73 ГОДА.

Нина Жук

2 червня 2022, 16:49

Прошу Вас надати мені гуманітарний пакет харчів,як що можно-то прошу адресну допомогу.Бо недавно мені зробили аперацію на око и сопровождать мене нікому. Будь ласка!!!-приннсітт мені по адресу: м.Харків;вул.Власннко 8,кВ.30

Віктор

2 червня 2022, 00:02

Це як, нема акаунту в шпигунскому Телеграмі — нема тобі продуктів, чи як? ГАНЬБА! Запхайте собі у дупу цей пакет, мерзотники!

Алла

1 червня 2022, 18:05

Спасибо за помощь

Валентина

31 травня 2022, 11:25

Спасибо за помощь.

Інна

29 травня 2022, 19:53

Як получити гуманітарну допомогу в Харкові?

Надежда

27 травня 2022, 22:28

Возможно ли получить , мне гуманитарный пакет?

Юрченко Виктория леонидовна

26 травня 2022, 21:09

Могу ли я оформить гуманитарный пакет

Тетяна