В Харкові запишуть відеоуроки для учнів початкових класів

В умовах карантину дистанційне навчання організували у всіх навчальних закладах Харківської області

На Харківщині створять серію відеоуроків для учнів молодшої школи. Про це повідомляє прес-служба Харківської облдержадміністрації, передають "Коментарі. Харків".

Повідомляється, що зараз, в умовах карантину, дистанційне навчання запровадили у всіх навчальних закладах області. Щоб не зупиняти навчальний процес використовуються всі можливості - чати у месенджерах, відеоконференції, розсилка електронною поштою тощо.

Як саме буде організований дистанційний навчальний процес, вирішує директор кожного навчального закладу, враховуючи всі доступні можливості. Ті учні, які не мають змоги повноцінно користуватися інтернетом, можуть переглядати уроки по телевізору.

Крім того, Департамент науки і освіти ХОДА разом з Харківською академією неперервної освіти запишуть відеоуроки для учнів 1-4 класів. Планується записати по три уроки з головних предметів. Серед них  математика, українська та англійська мови і урок "Я досліджую світ". 

Коли можна буде побачити відеоуроки не повідомляється, проте наразі відомо, що їх планують розмістити на сайті Департаменту освіти ХОДА  та академії неперервної освіти. 

Фото: tilimili-masiki.com.ua

Раніше "Коментарі. Харків" писали, що на Харківщині вчителі прочісують вулиці та проводять роз’яснювальну роботу з учнями. Рейди вчителів вулицями під час карантину організували в Ізюмі. Передбачається, що педагоги повинні пояснити школярам відмінності між карантином і канікулами. 
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися