Як сьогодні працюватиме громадський транспорт у Харкові

Деякий транспорт змінить маршрут.

Рух трамваїв на вул. Великій Панасівській, на ділянці від вул. Євгена Котляра до пров. Лосівського, у пров. Лосівському, пров. Піскунівському, проїзді Рогатинському та на вул. Клочківській, на ділянці від проїзду Рогатинського до вул. Новгородської, буде припинений з 10:00 до 12:00 25 січня. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради.

Як повідомили у Департаменті інфраструктури, це пов’язано з ремонтом трамвайної колії.

У цей  час трамвай №20 курсуватиме так:

частина 1: розворотне коло "Південний вокзал" – вул. Євгена Котляра – вул. Велика Панасівська – розворотне коло "Іванівка";

частина 2: розворотне коло "пр. Перемоги" – пр. Перемоги – вул. Клочківська – розворотне коло "вул. Новгородська".

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Харків’янам зроблять перерахунок по газу

Харків’яни отримали за грудень неправильні платіжки за спожитий газ. Це обумовлено збоєм у програмному комплексі обліку газу. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію АТ "Харківміськгаз".

Повне роз’яснення міськгазу:

"У грудні 2022 року при здійсненні нарахувань об’ємів природного газу за показниками загальнобудинкових вузлів обліку газу стався збій в програмному комплексі обліку природного газу, який призвів до викривлення нарахованих обсягів природного газу порівняно з фактично розподіленими за звітний період.

Станом на поточну дату АТ "Харківміськгаз" приводить у відповідність нарахування по особовим рахункам, за якими виникло викривлення об’єму внаслідок технічного збою в обліковій системі.

Відкореговані дані будуть передані в установленому законодавством порядку на інформаційну платформу ТОВ "Оператор газотранспортної системи" (до  постачальника) в наступному звітному періоді.

АТ "Харківміськгаз" приносить вибачення за спричинені незручності".Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися