Харків'ян запрошують на виставку робототехніки

Мешканців та гостей Харкова запрошують на розважальну програму.

Виставка робототехніки у Харкові відбудеться у суботу, 4 лютого, з 13:00 до 15:00 у підземному переході до ТРЦ "Нікольський" (ст. м. "Майдан Конституції"). Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради.

На заході буде представлено близько двох десятків роботів, яких власноруч зробили діти. Відвідувачі зможуть проголосувати за найцікавіший винахід та обрати найкреативнішого автора. Переможці отримають цінні подарунки та грамоти, а всі учасники – подяки. Вручить їх директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олександр Власенко.

Паралельно з виставкою у переході будуть організовані майстер-класи з гри у шашки, шахи, го.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Як повернути переплату за газ мешканцям Харківської області: інструкція

У Харківській області через те, що відбувається інтеграція АТ "Харківгаз" до групи НАК "Нафтогаз України", виникають деякі зміни для користувачів природного газу. Так, відбулися зміни в передачі показань лічильників газу. Крім того, є можливість повернути переплату за газ абонентам, на рахунках яких така переплата є.

Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації у відповіді на журналістський запит "Коментарів. Харків".

Як повідомили у ХОВА, інтеграція АТ "Харківгаз" до групи НАК "Нафтогаз України" відбувається відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 травня 2022 року № 429-р.

Проте АТ "Харківгаз" залишається Оператором ГРМ на території Харківської області та продовжує забезпечувати безаварійну і безперебійну роботу газових мереж, а також відновлювати пошкоджену ворогом інфраструктуру в деокупованих громадах.

Особові рахунки клієнтів та банківські реквізити АТ "Харківгаз" для оплати розподілу газу не змінились.

Для повернення суми переплати споживачу необхідно надати відповідну заяву та уточнюючі первинні документи Укрпоштою на адресу: 61093, м. Харків, вул. Болбочана Петра, 54 або надіслати на електронну адресу ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ" [email protected], а саме:

- копію паспорта з відміткою "копія вірна";

- копію ідентифікаційного коду з відміткою "копія вірна";

- копії сплачених квитанцій або банківських виписок з відміткою банку "копія вірна";

- підтвердження банківською установою про те, що картковий рахунок відкрито на ім’я платника.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися