«Ми б не хотіли будувати щось тимчасове» – Ігор Терехов

Ігор Терехов провів зустріч з послом Словенії

Харківський міський голова Ігор Терехов 11 квітня зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Словенія в Україні Томажом Менціном. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міськради.

Сторони обмінялися думками щодо подальшої співпраці, обговорили гуманітарну та безпекову ситуацію в Харкові, а також висловили готовність працювати над проєктами з відновлення пошкоджених окупантами обʼєктів.

Міський голова подякував народу Словенії за підтримку Харкова під час війни та розповів членам делегації про поточні проблеми в місті, повʼязані з агресією росії.

"Я вдячний вашому народу та керівництву вашої держави за вагому допомогу Харкову впродовж повномасштабної війни. Ви дійсно підтримували нас не словами, а справами. Зараз Харків зацікавлений у відновленні житлових масивів та пошкодженої обстрілами інфраструктури. Але ми б не хотіли будувати щось тимчасове: ми виступаємо за фундаментальне відновлення", - зазначив Ігор Терехов.

За словами Томажа Манціна, Словенія вже понад рік розробляє план допомоги Україні та, зокрема, Харкову. Тому ця зустріч важлива для аналізу потреб, які зараз є у містян.

"Я розумію ваші проблеми. І знаю, що людям, які пройшли через такі жахіття, важливо не почуватися покинутими. Українці та харківʼяни не самі. Ми готові обговорювати пропозиції, чим можемо допомогти, і націлені працювати з Харковом над його відбудовою", - зазначив посол.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Рятувальники Харківщини попередили про діяльність "чорних саперів"

На Харківщині можуть працювати несправжні сапери, попереджає обласне управління Держслужби з надзвичайних ситуацій. Інформацію про це рятувальники отримали з неофіційних джерел, розповів Суспільне. Харків 10 квітня на брифінгу речник облуправління ДСНС Євген Василенко, інформують "Коментарі. Харків".

"З неофіційних джерел надходить інформація про "чорних саперів", що вони активізувалися на території Харківщини. Нам поки невідомо, хто це і де вони працюють. Можемо попередити, що їхня робота небезпечна. Якщо вони проводять роботи для когось, то ніякі акти, ніякі документи від них не мають юридичної сили", — говорить Василенко.

Якщо просять кошти за розмінування, то це "чорні сапери" За словами речника, до повномасштабної війни ці люди збирали предмети старовини. Коли натикалися на вибухонебезпечні пристрої, викликали саперів рятувальної служби. Де зараз працюють несправжні сапери — інформації немає, говорить Василенко.

До поліції звернень від людей про роботу несправжніх саперів не надходило, розповіла телефоном речниця облуправління поліції Олена Баранник.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися