У ЦНАП Харкова можна отримати послуги з реєстрації (контакти)

З початку року за отриманням цих послуг звернулося 1986 громадян.

У Центрі надання адміністративних послуг міста Харкова та його територіальних підрозділах можна отримати послуги у сфері реєстрації бізнесу та громадських формувань. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міськради.

Прийом здійснюється за попередньою реєстрацією в електронній черзі через:

- вебсайт за посиланням https://dozvil.kh.ua/queue;

- кол-центр за номером: 0800-57-34-34 (безкоштовний багатоканальний).

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

У квітні харків’яни отримають нові платіжки за газ: деталі

На численні прохання споживачів, ГК "Нафтогаз України" і ТОВ "Газорозподільні мережі України" об'єднали всі паперові квитанції за споживання і розподіл газу в одному файлі. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію АТ "Харківгаз".

Вже у квітні клієнти ГК "Нафтогаз України", а також Кропивницької філії "ГАЗМЕРЕЖІ", АТ "Дніпрогаз", АТ "Харківгаз", АТ "Харківміськгаз", "АТ Криворіжгаз" і АТ "Донецькоблгаз" отримають березневі рахунки та матимуть можливість переконатися, наскільки це зручно та комфортно. Адже всі реквізити,  індивідуальні QR-коди та дані щодо варіантів передачі показань й оплати зібрано в одному місці.

"До того ж зменшення кількості паперових платіжок суттєво скоротить витрати на друк та доставку квитанцій, що допоможе нам зберегти не одне дерево та бути більш дружніми до довкілля. Зверніть увагу! В особистому кабінеті my.gas.ua електронні квитанції надходитимуть абонентам без зміни", – зазначають у газовій компанії.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися