У квітні харків’яни отримають нові платіжки за газ: деталі

Відтепер всі послуги за газ зібрано в єдиному документі

На численні прохання споживачів, ГК "Нафтогаз України" і ТОВ "Газорозподільні мережі України" об'єднали всі паперові квитанції за споживання і розподіл газу в одному файлі. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію АТ "Харківгаз".

Вже у квітні клієнти ГК "Нафтогаз України", а також Кропивницької філії "ГАЗМЕРЕЖІ", АТ "Дніпрогаз", АТ "Харківгаз", АТ "Харківміськгаз", "АТ Криворіжгаз" і АТ "Донецькоблгаз" отримають березневі рахунки та матимуть можливість переконатися, наскільки це зручно та комфортно. Адже всі реквізити,  індивідуальні QR-коди та дані щодо варіантів передачі показань й оплати зібрано в одному місці.

"До того ж зменшення кількості паперових платіжок суттєво скоротить витрати на друк та доставку квитанцій, що допоможе нам зберегти не одне дерево та бути більш дружніми до довкілля.

Зверніть увагу! В особистому кабінеті my.gas.ua електронні квитанції надходитимуть абонентам без зміни", – зазначають у газовій компанії.

Маєте додаткові питання або бажаєте перейти на онлайн-рахунки? Зателефонуйте:

+38 066 300 28 88

+38 098 300 28 88

+38 093 300 28 88

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Рятувальники Харківщини попередили про діяльність "чорних саперів"

На Харківщині можуть працювати несправжні сапери, попереджає обласне управління Держслужби з надзвичайних ситуацій. Інформацію про це рятувальники отримали з неофіційних джерел, розповів Суспільне. Харків 10 квітня на брифінгу речник облуправління ДСНС Євген Василенко, інформують "Коментарі. Харків".

"З неофіційних джерел надходить інформація про "чорних саперів", що вони активізувалися на території Харківщини. Нам поки невідомо, хто це і де вони працюють. Можемо попередити, що їхня робота небезпечна. Якщо вони проводять роботи для когось, то ніякі акти, ніякі документи від них не мають юридичної сили", — говорить Василенко.

Якщо просять кошти за розмінування, то це "чорні сапери" За словами речника, до повномасштабної війни ці люди збирали предмети старовини. Коли натикалися на вибухонебезпечні пристрої, викликали саперів рятувальної служби. Де зараз працюють несправжні сапери — інформації немає, говорить Василенко.

До поліції звернень від людей про роботу несправжніх саперів не надходило, розповіла телефоном речниця облуправління поліції Олена Баранник.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися