З Харкова відновлюють важливий транспортний маршрут

Маршрут з Харкова до Вовчанська капітально ремонтують після бойових дій.

Після зимової перерви дорожники знову проводять аварійний ремонт дороги Т-21-04 Харків – Вовчанськ – КПП Чугунівка до звільненого Вовчанська на Харківщині. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області.

Місто регулярно обстрілює ворог, напередодні росіяни завдали авіаудар по центру. Якісне сполучення з Харковом надважливе для порятунку поранених, доїзду рятувальників та гуманітарних конвоїв.

"Дороги життя" – пріоритет роботи Агентства відновлення під час повномасштабної війни. Щоб забезпечити проїзд до деокупованих та прифронтових населених пунктів, дорожники влаштовують переправи, розчищають проїзну частину від наслідків бойових дій та ремонтують дорожнє покриття.

60 кілометрів дороги до Вовчанська, яка була напівзруйнована внаслідок бойових дій, фахівці ремонтують з минулого року. Подекуди вона розбита настільки, що водії змушені об'їжджати полем, наражаючи себе на мінну небезпеку.

Щоб відновити безпечний проїзд маршрутом Харків – Вовчанськ, Агентство ухвалило рішення на найбільш критичних ділянках укріпити основу дороги та влаштувати нове асфальтобетонне покриття. На решті – ямковий ремонт.

"Відважні бригади підрядної організації сьогодні знову працюють на дорозі Т-21-04. Для якнайшвидшого завершення робіт вони без вихідних паралельно укріплюють основу, укладають асфальтобетон та ліквідовують вибоїни.

Нагадаємо, в Україні внаслідок війни зруйновано чи пошкоджено 25,1 тис. км, з них на державних дорогах – 8,8 тис. км", – зазначають у Службі відновлення.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

У Харкові виникли суперечки: хочуть перейменувати "не ту вулицю"

Запропонований міською радою варіант перейменування вулиці не влаштовує харків’ян.

У Харкові тривають громадські обговорення стосовно перейменувань вулиць. Харків’яни можуть висловити свою думку в електронному форматі та проголосувати за той чи інший варіант зміни назви топоніма. Проте суперечки викликало саме перейменування вулиці Студентської у Харкові на честь покійного ректора Національного юридичного університету Василя Тація.

Погляди харків’ян розділилися 50% на 50%, проте не через запропоноване нове найменування, а через саму вулицю, яку пропонують перейменувати. Більшість аргументує свою думку тим, що вулиця Студентська – це досить нейтральна назва, яка прославляє студентів, що навчаються у місті. Та й сам Харків часто називають містом студентів, тому не слід перейменовувати цю вулицю.

Харків’яни пропонують все ж таки декомунізувати чи дерусифікувати інші вулиці, назви яких мають відношення до держави-агресора чи радянщини. Наприклад, в обговореннях пропонують перейменувати вулицю Пушкінську на честь Василя Тація, бо саме на цій вулиці розміщується виш, який довгий час очолював Василь Якович, та й теперішня назва вулиці підпадає під дерусифікацію. Обговорення стосовно цього питання ще триватимуть до 28 квітня.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися