Як харків’янам допомагають позбавлятися від пошкоджених війною речей

Робітники КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» наводять лад на Північній Салтівці.

Вивезення побутових відходів з вул. Наталії Ужвій, вул. Метробудівників, вул. Леся Сердюка, вул. Гвардійців Широнінців та вул. Дружби Народів відновилося ще 19 березня 2022 року, коли обстріли Харкова стали менш інтенсивними. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію КП "Комплекс з вивозу побутових відходів".

"За останній час комунальні служби розчистили дороги та проїзди, почали ремонт пошкоджених житлових будинків на Північній Салтівці. Наше підприємство відремонтувало та замінило всі контейнери для збирання побутових відходів, пошкоджених внаслідок обстрілів. Харків'яни можуть виносити туди пошкоджені меблі, речі та інші відходи", - зазначили в КВПВ.

На підприємстві розповіли, що на вказаних вулицях встановлено близько 200 контейнерів об'ємом 1,1 куб. м, і звідти щодня вивозиться понад 164 куб. м побутових відходів.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Посуд, постільну білизну, продукти та інше – яку допомогу передали у районі Харкова

Адміністрація Індустріального району продовжує надавати допомогу захисникам та захисницям України. Співробітники адміністрації та її структурних підрозділів, територіального підрозділу ЦНАП зібрали і передали допомогу військовим, які проходять лікування та реабілітацію у військовому шпиталі міста Харкова. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради.

Військові отримали посуд, канцелярське приладдя, постільну білизну, рушники, одяг, взуття, засоби гігієни, прання та дезінфекції, продукти харчування, фрукти, консервацію тощо. Крім того, робітники дошкільних навчальних закладів Індустріального району спекли для захисників понад 600 пиріжків.

"Особистий внесок кожного здатен врятувати життя та зігріти турботою тих, хто цього потребує найбільше. Віримо у перемогу, власні сили та у Збройні Сили України!" - зазначили у райадміністрації.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися