У Харківську область приїхав Міністр оборони Олексій Рєзніков: мета візиту

Вище військове командування та Міністр оборони перевірив обороноздатність Харківщини.

Учора, 11 травня, Міністр оборони України Олексій Резніков, Генеральний директор концерну "Укроборонпром" Юрій Гусєв, голова Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич та начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов  відвідали українських військовослужбовців на одному з полігонів області. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію очільника області.

"Розглянули актуальні питання організації оборони, забезпечення військових сучасним озброєнням та взяли участь в тестуванні танка БМ "Оплот". Переконалися, що техніка відповідає вимогам ЗСУ та здатна вирішувати складні задачі на полі бою". – написав Олег Синєгубов.

Присутні подякували нашим військовим та спеціалістам оборонної промисловості за їхню титанічну працю на фронті і в тилу. Олексій Резніков відзначив 30 працівників "Укроборонпрому" Харківщини державними нагородами.

"Вдячний Міністру, Уряду України та керівництву концерну "Укроборонпром" за увагу до Харківщини та постійну активну підтримку нашого регіону. Спільними зусиллями наближаємо нашу Перемогу", – зазначив очільник області.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

На Харківщині про небезпеку оповіщатимуть по-новому

На Харківщину від МКЧХ надійшли нові системи оповіщення Міжнародний Комітет Червоного Хреста передав для потреб Харківської області 65 систем оповіщення. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської ОВА.

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов подякував представникам Міжнародного Комітету Червоного Хреста за чергову допомогу.

"Постійно працюємо над вдосконаленням системи оповіщення, адже до повномасштабного вторгнення вона насправді була у досить критичному стані. Також дякуємо Міжнародному Комітету Червоного Хреста, зокрема, за генератори, якими вони нас забезпечили. Завдяки цьому обладнанню ми мали стабільне електропостачання і втримали взимку ситуацію на комунальних підприємствах міста та області", – сказав Олег Синєгубов.

Першочергово системи оповіщення спрямують у громади, які найбільше страждають від обстрілів. "Системи оповіщення будуть розподілені  між населеними пунктами Харківської області, щоб місцеві були проінформовані про небезпеку. Ми й надалі співпрацюватимемо з Харківською ОВА для вивчення потреб у регіоні і за можливістю будемо їх покривати", – прокоментував старший фахівець з фінансово-економічної безпеки МКЧХ Тимур Потєхін.

Нагадаємо, раніше в регіон вже надходило 50 сучасних систем оповіщення.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися