У Харківській області ООН готова надати допомогу: подробиці

Олег Синєгубов зустрівся з представниками Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН

Під час зустрічі з делегатами від Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов розповів про необхідність розмінування сільськогосподарських угідь на звільнених територіях регіону. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської ОВА.

Очільник області наголосив, що деокуповані території Харківщини, є одними з найбільш замінованих в Україні, оскільки на них тривалий час велися активні бойові дії.

"Чи не щодня ми фіксуємо випадки підриву цивільних людей на вибухонебезпечних предметах. Зокрема, є випадки підриву тракторів і комбайнів під час роботи в полях. Тому ми будемо вдячні за будь-яку підтримку і допомогу в сфері розмінування сільськогосподарських земель", – зазначив Олег Синєгубов.

Як додав голова Офісу ФАО в Україні П’єр Вотьє, їхня організація готова до довготривалої співпраці в Харківському регіоні.

"Сьогоднішня зустріч нам необхідна для того, щоб зрозуміти, які потреби є в регіоні, де наразі пріоритетний напрямок з розмінування. Окрім обстеження самих полів, звичайно, планується і розмінування доріг, які ведуть до них. Аби ці шляхи повністю були безпечними для людей", – сказав П’єр Вотьє.

Нагадаємо, лише за останній тиждень на Харківщині знищили понад 1800 вибухонебезпечних предметів.

picture

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

На Харківщині про небезпеку оповіщатимуть по-новому

На Харківщину від МКЧХ надійшли нові системи оповіщення Міжнародний Комітет Червоного Хреста передав для потреб Харківської області 65 систем оповіщення. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської ОВА.

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов подякував представникам Міжнародного Комітету Червоного Хреста за чергову допомогу.

"Постійно працюємо над вдосконаленням системи оповіщення, адже до повномасштабного вторгнення вона насправді була у досить критичному стані. Також дякуємо Міжнародному Комітету Червоного Хреста, зокрема, за генератори, якими вони нас забезпечили. Завдяки цьому обладнанню ми мали стабільне електропостачання і втримали взимку ситуацію на комунальних підприємствах міста та області", – сказав Олег Синєгубов.

Першочергово системи оповіщення спрямують у громади, які найбільше страждають від обстрілів. "Системи оповіщення будуть розподілені  між населеними пунктами Харківської області, щоб місцеві були проінформовані про небезпеку. Ми й надалі співпрацюватимемо з Харківською ОВА для вивчення потреб у регіоні і за можливістю будемо їх покривати", – прокоментував старший фахівець з фінансово-економічної безпеки МКЧХ Тимур Потєхін.

Нагадаємо, раніше в регіон вже надходило 50 сучасних систем оповіщення.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися