Комунальники звернулися до харків’ян: що трапилося

У Харкові продовжують боротися з несанкціонованими звалищами

КП "Комплекс з вивозу побутових відходів" розміщує інформаційні стенди в місцях, де найчастіше утворюються несанкціоновані звалища. Як повідомили на підприємстві, в оголошеннях харків'ян, підприємців та приватних осіб попереджають про відповідальність за викидання побутових відходів в не відведених для цього місцях.

Відповідно до ст. 152 Кодексу про адміністративні правопорушення, за несанкціоноване викидання відходів передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу.

Директор КП "КВПВ" Олексій Артикуленко зазначив, що особи порушників встановлюються, у тому числі за підтримки місцевих жителів.

"Ми активізували боротьбу з незаконним викиданням побутових відходів. Харків'яни пишуть, телефонують, надсилають нам фото- та відеоматеріали, в яких фіксуються випадки незаконного викидання побутових відходів. Нові інформаційні стенди з оголошеннями встановлюються в місцях, де найчастіше утворюються несанкціоновані звалища. Це здійснюється в рамках загальної роботи підприємства щодо профілактики зазначених порушень", - повідомив Олексій Артикуленко.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

У Харківському районі не курсуватимуть електропоїзди – на заміну вийдуть автобуси (розклад)

З 12 по 30 червня залізничне сполучення між станцією Дергачі та зупиночним пунктом Нова Козача буде відмінено у зв'язку із проведенням запланованих будівельно-монтажних робіт на перегоні Дергачі – Слатине. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Дергачівської міської ради.

На цей період для зручності громадян запускається автобусний маршрут м. Дергачі (пл. Привокзальна) - смт Козача Лопань (із виїздом/заїздом у Харків першого та останнього рейсу). Графік автобусного маршруту можна подивитися за посиланням.

Ігор Терехов відреагував на скандал з підписанням петиції за платний проїзд у метро

Мер Харкова зазначив, що проїзд у метро залишається безкоштовним

Харківський міський голова Ігор Терехов відреагував на примус співробітників КП "Харківський метрополітен" підписувати документ на підтримку запровадження платного проїзду. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради. На нараді мер нагадав, що Харків залишається єдиним містом в Україні, де запровадили безкоштовний проїзд.

Що буде з керівництвом метрополітену, читайте за посиланням.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися