Центр Харкова відновлюють після обстрілів (ФОТО)

Нові комунікації та дорожнє покриття - вулицю Сумську ремонтують після обстрілів

На вул. Сумській перекладають пошкоджені обстрілами та зношені комунікації, а також кладуть нове дорожнє покриття на тротуарах. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради.

Як повідомив директор Департаменту будівництва та шляхового господарства Дмитро Липовий, саме ця частина міста, в районі Харківської обласної військової адміністрації, сильно постраждала від ворожих обстрілів. Там, де комунальні служби пошкоджені мережі вже замінили, тепер облаштовують нові тротуари вздовж вул. Сумської - від вул. Свободи до вул. Ярослава Мудрого.

"Використовуємо натуральний граніт, який у порівнянні з асфальтом має більший термін експлуатації і через 10, 20, 30 років виглядатиме так само. Якщо брати такий проміжок часу, то граніт вийде дешевшим за асфальт. Адже, якщо необхідно провести якісь роботи під землею, то його можна просто розібрати, а потім знову покласти, а асфальт треба буде замінити", - пояснив Дмитро Липовий.

За його словами, тротуари будуть комфортними для маломобільних людей та мам з візочками, а також там встановлять огорожі, щоб запобігти не дозволеному паркуванню транспорту.

У свою чергу заступник директора з виробництва комплексу "Харківводопостачання" Микола Завада зазначив, що всього на вул. Сумській перекладуть близько 560 м зношеного трубопроводу та відновлять систему пожежогасіння.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Харків’ян застерігають: шахраї придумали нову схему

Центр протидії дезінформації застерігає українців про нові шахрайські схеми.

У Facebook зловмисники масово тегають публічні сторінки або надсилають користувачам спам-повідомлення. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Центру протидії дезінформації.

Мета такої розсилки — змусити користувачів перейти за посиланням, щоб у подальшому заволодіти доступом до сторінок власників у соцмережі.

Що пишуть шахраї у повідомленнях та що з ними робити – читайте за посиланням.

До уваги харків’ян, які отримали грошову допомогу: будуть перевірки

В громади Харківщини надходить компенсація громадянам, які задають одне і теж питання – де можно використати кошти, з ким заключати договори, у кого можно придбати матеріали. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Старосалтівської селищної військової адміністрації.

Витратити кошти можна лише в магазинах, які включені в цей перелік. Кошти повинні бути витрачені на проведення ремонтних робіт, зазначених у чек-листі. Після завершення ремонтних робіт, визначених у чек-листі, отримувач компенсації зобов’язаний протягом 15 робочих днів подати повідомлення про завершення ремонтних робіт.

Як будуть проходити перевірки – читайте за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися