Олег Синегубов назвав головні задачі правоохоронців Харківщини найближчого часу

Голова Харківської ОВА взяв участь у тематичній координаційній нараді

Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов разом з керівництвом Харкова взяв участь у нараді з керівниками правоохоронних органів Харківщини. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію голови Харківської ОВА.

Головні питання діяльності правоохоронців на сьогодні - розслідування злочинів окупантів на території Харківщини, виявлення колаборантів, поплічників ворога і підприємств, що працюють на кошти та в інтересах РФ, повідомляє Олег Синєгубов.

"Також вкрай важливою є участь правоохоронних органів у забезпеченні правопорядку, наданні допомоги тим, хто постраждав від дій окупантів, в тому числі тимчасово-переміщеним особам, допомога в організації евакуації з прифронтових населених пунктів, що перебувають під постійним вогнем ворога.", - додав голова Харківської ОВА.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли про рейди харківських поліцейських по місцях масового відпочинку громадян. Працівники сектору ювенальної превенції спільно із працівниками сектору реагування патрульної поліції та сектору взаємодії з громадами ХРУП № 1 проводили профілактичну роботу серед неповнолітніх та їх батьків. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Поліції Харківської області. Під час патрулювання території, прилеглої до водойм, правоохоронці нагадали про правила знаходження дитини у воді, про контроль батьками безпечної відстані дитини у воді, недопущення самостійного пересування неповнолітніх на човнах, водних скутерах, про заборону пірнання з пірса та так званих саморобних "тарзанок" тощо. Також, велика увага працівників поліції була приділена дотриманню правил дорожнього руху, недопущення самостійного пересування неповнолітніх на мотоциклах, скутерах, автомобілях, уважного перетинання залізничної колії. За результатами проведених заходів працівники ювенальної превенції склали 64 протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 121 (порушення правил керування або експлуатації транспортного засобу, правил користування ременями безпеки або мотошоломами) КУпАП; 12 - за перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху; 22 протоколи за керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів; 6 - за невиконання батьками обов'язків щодо виховання дітей та протокол щодо неповнолітнього, який розпивав алкогольний напій. Також поліцейські виявили 3 факти порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами.Джерело: https://t.me/synegubov/6945
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися