У Харкові розпочали відновлювати обласну лікарню після обстрілів

Обласну дитячу лікарню почали відновлювати після ворожих обстрілів

Роботи в обласній дитячій лікарні стартували у серпні цього року. Нині будівельники працюють на дахах трьох корпусів медзакладу, які зазнали пошкоджень від уламків ворожих боєприпасів. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію ХОВА.

"Відновлення проходить коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії за співфінансування з обласного бюджету. Після обстрілів проводимо капітальний ремонт. За дорученням начальника ХОВА Олега Синєгубова відбудова закладів охорони здоров’я та житлового фонду – у пріоритеті", – прокоментував заступник начальника Харківської ОВА Михайло Харнам.

Як розповів директор КНП ХОР "Обласна дитяча клінічна лікарня" Георгій Муратов, росіяни обстріляли медзаклад ще в перший день вторгнення, також були влучання 1 березня, 7 квітня та 28 серпня.

"У лікарні були пошкоджені 560 вікон та 95 дверей, дахи кількох корпусів. Нині лікарня має 550 ліжок, загалом щоденно перебуває близько 350 пацієнтів, – сказав Георгій Муратов.

Наразі в одному з приміщень уже закінчили ремонтувати дах. На покрівлі харчоблока зроблена стяжка, робітники готують поверхню під укладання ПВХ мембрани.

"Зараз робимо на вхідній групі демонтаж старого покриття, яке було пошкоджене внаслідок обстрілу цієї території. Будемо встановлювати приблизно 380 вікон. Встановленням решти вікон займалися благодійники. Також виконаємо благоустрій території", – додав директор генпідрядної організації Роман Мовчан.

Загальна кошторисна вартість робіт становить близько 33 мільйони гривень.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

До Харкова з Франції надійшла допомога: хто отримає

До Харкова надійшов ще один гуманітарний вантаж з Франції. Департамент освіти отримав канцелярські шкільні вироби французького виробництва (1,3 тис. коробок).

Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради. Хто надіслав допомогу, та як її розподілять, читайте за посиланням.

У Харківській області терміново закликають евакуюватися

Мешканців Куп'янської громади, особливо, вразливих категорій громадян: жінок з дітьми, літніх, хворих і мало мобільних просять евакуюватися. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Куп’янської МВА.

З урахуванням складної безпекової ситуації та збільшенням кількості обстрілів російськими терористичними військами по території Куп'янської громади, ви жителям пропонують евакуюватися до більш безпечного місця - м. Харків з подальшою можливістю переміщення в інші регіони України.

Як це зробити – читайте за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися