У Харківській області зміниться робота мобільного зв’язку

Олег Синєгубов доручив прискорити темпи відновлення зв‘язку на деокупованих територіях

Питання відновлення та посилення захисту станцій мобільного зв’язку обговорили під час засідання Ради оборони Харківської області під головуванням начальника ХОВА, аби у разі довготривалої відсутності світла жителі області могли зв’язуватися з рідними та звертатися до екстрених служб. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію ХОВА.

Також на засіданні Ради оборони регіону йшлося про відновлення доріг обласного значення, зокрема на деокупованих територіях.

"Необхідно прискорювати темпи виконання аварійно-відновлювальних робіт на основних важливих автошляхах. Особливо це стосується деокупованих територій задля покращення логістичних маршрутів", - зазначив Олег Синєгубов.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

У Харкові та області вже майже десять тисяч людей працюють в "Армії відновлення"

На Харківщині на роботу в "Армії відновлення" видано 9927 направлень та профінансовано 65 млн грн громадянам, які долучились до проєкту. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської обласної служби зайнятості. Так, до суспільно корисних робіт залучені особи з 52 громад регіону. Чим займається "Армія відновлення" та як до неї долучитися – читайте за посиланням.

Що зараз з левенятами в Екопарку Харкова (ВІДЕО)

Традиційний бебі-бум цього року стався далеко від Фельдман Екопарк – у тих місцях, куди тимчасово вивезли тварин з Харкова. Проте вони поступово переїжджають, і до Екопарку повертається життя.

"Жахливі спогади 2022 року потроху йдуть у минуле. Бебі-бум для наших левів, тигрів та інших котячих тоді закінчився загибеллю малюків, а Екопарк минулої осені був моторошним видовищем з масовими руйнуваннями, снарядами, що не розірвалися, і протиприродною тишею. Ми цього ніколи не забудемо й не пробачимо, але дивимось лише вперед", – зазначили в Екопарку.

Як зараз себе почувають левенята та чого чекають – дивіться за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися