У двох районах Харкова перевірили двори: що виявили

Комісія перевіряла стан територій біля житлових будинків.

На Північній Салтівці та П'ятихатках перевірили санітарний стан прибудинкових територій. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міської ради.

До маршруту об’їзду комісії КП "Харківблагоустрій", представників Департаменту ЖКГ та КП "Жилкомсервіс" увійшли вулиці Дружби Народів, Метробудівників, Гвардійців-Широнінців, Гацева та проспект Академіка Курчатова.

"Ці території дуже постраждали від обстрілів, але робітники Київської філії наполегливо працюють, щоб двори були чисті та доглянуті. Санітарний стан прибудинкових територій у цих мікрорайонах на відмінному рівні", - зазначили у КП "Харківблагоустрій".

Також там нагадали, що Київська філія потребує робітників.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

У Харкові та області вже майже десять тисяч людей працюють в "Армії відновлення"

На Харківщині на роботу в "Армії відновлення" видано 9927 направлень та профінансовано 65 млн грн громадянам, які долучились до проєкту. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської обласної служби зайнятості. Так, до суспільно корисних робіт залучені особи з 52 громад регіону. Чим займається "Армія відновлення" та як до неї долучитися – читайте за посиланням.

У дворі Харкова стався скандал: подробиці

Мешканці Харкова, що проживають по вул. Валентинівській, 22-а, звернулися до Державної екологічної інспекції у Харківській області в серпні через те, що в їхньому дворі було пошкоджено дерева, а саме – спиляні гілки.

Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію відомства. Під час обстеження державними інспекторами з охорони довкілля було встановлено факт пошкодження громадянином трьох дерев до ступеня припинення росту.

Що було винному – читайте за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися