У Харкові ремонтують вулицю, яку нещодавно перейменували

Також комунальники наносять розмітку на низці вулиць міста

Бригади комунального підприємства "Шляхрембуд" ремонтують асфальтобетонне покриття  на вул. Олега Громадського. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію з соцмереж Харківської міської ради.

Також комунальники наносять розмітку на проспекті Ювілейному, вулицях Героїв Праці, Василя Стуса, Гвардійців-Широнінців та інших.

Сьогодні, 18 вересня, на дорогах міста працюють 178 робітників та 156 одиниць спецтехніки підприємства. За попередні три доби вивезено 298 куб. м змету та 11 куб. м ТПВ.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли про відновлення чотирьох мостів на Харківщині. Наразі роботи з експлуатаційного утримання проводяться на чотирьох мостах. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію служби відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області. Поки в регіоні триває відбудова основних інфраструктурних об'єктів, зараз їх в роботі 18,  у належному експлуатаційному стані підтримуються тимчасові переправи. Нагадаємо, таких в області – 25.  На автомобільній дорозі М-29 Харків – Красноград – Перещепине – Дніпро (в межах Красноградського району) дорожники провели наступні роботи на штучній споруді: заміна перехідної плити, заміна деформаційних швів, засипання розмивів конуса штучної споруди, встановлення, ремонт та фарбування бар‘єрного і перильного огородження. Також продовжуються роботи з влаштування водовідвідних лотків.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли про продовження ремонту проспекту Гагаріна у Харкові. Бригади КП "Шляхрембуд" відновили асфальтобетонне покриття у місцях розриття інженерними службами міста. Тривають підготовчі роботи з асфальтування ділянки на проспекті Гагаріна, на місці ремонту каналізаційного колектору. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Харківської міськради. Також комунальники нанесли  розмітку на вулицях Сумській та Університетській, Павлівській площі, Бурсацькому узвозі, у провулку Спартаківському та інших. Станом на 7 вересня на дорогах міста працюють 173 робітники та 186 одиниць спецтехніки підприємства. За попередню добу було вивезено 109 куб. м змету та 4 куб. м ТПВ.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися