У Харківській області оголосили про реєстрацію на грошову допомогу

У громаді на Харківщині видаватимуть грошову допомогу від БФ Карітас

Мешканці смт Старий Салтів, с. Молодова, с. Федорівка, с. Шестакове можуть зареєструватися на отримання стабілізаційної грошової допомоги від Благодійного фону Карітас. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію Старосалтівскої селищної військової адміністрації.

Так, реєстрацію проводитимуть 21 вересня 2023 року з 10:30 за адресою: смт Старий Салтів, вул. Перемоги, б.21 (Будинок культури).

Зареєструватися можуть громадяни, які підпадають під критерії, що наведені в оголошенні. Для громадян, які зареєстровані в Старосалтівській ТГ та ВПО (вище зазначених населених пунктів). Громадяни, які мають статус ВПО за межами громади не будуть реєструватися. При собі потрібно обов’язково мати зазначені документи, а також довідки про доходи (ОК-5, ОК-7, довідка про розмір пенсії).

Громадяни, які реєструвалися 31 липня та 2 серпня на цей вид допомоги, додаткову реєстрацію не проходять, їх дані в обробці.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Що у Харкові буде з безкоштовним проїздом – думка експертів

У травні цього року міський голова Харкова Ігор Терехов сказав, що проїзд у громадському транспорті міста буде безкоштовним до тих пір, поки є можливості місцевого бюджету. У вересні в місті спостерігалася вже четверта хвиля повернень харків’ян, плюс у місті у зв’язку з бойовими діями на Харківщині зросла кількість переселенців. Чи доречно і чи можливо зараз "тримати" проїзд у громадському транспорті безкоштовним – журналіст "Коментарів. Харків" спитала у експертів-політологів.

Політолог Антон Авксентьєв зазначає, що місцевий бюджет Харкова наразі є профіцитним, тобто доходи значно перевищують видатки.

Антон Авксентьєв вважає, що оскільки зараз кошти в бюджеті є, то підстав відміняти безкоштовний проїзд немає. Що може вплинути на відміну безоплатного проїзд у громадському транспорті – читайте за посиланням.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися