Поліція привезла гуманітарку у Куп'янський район Харківщини

Валківські правоохоронці роздали допомогу жителям та Куп'янській ТРО

Поліцейські спільно з волонтерами доставили гуманітарну допомогу жителям та військовослужбовцям Куп'янського району. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію поліції Харківської області.

23 вересня працівники поліції міста Валки разом з волонтерами доставили мешканцям Куп'янського району продукти харчування. Малечі роздали солодощі та дитячі іграшки. Військовослужбовцям батальйону ТРО, які несуть службу у місті Куп'янськ, доставили пакунки з овочами, крупами, консервами та засоби гігієни.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли про надходження гуманітарної допомоги до медзакладу на Харківщині. До медичного закладу системи МВС привезли 2 тонн харчових продуктів та медикаментів. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію поліції Харківської області. Допомогу привезли поліцейські разом з волонтерами. Гуманітарну допомогу для пацієнтів стаціонарного відділення госпіталю привезли помічник начальника ГУНП в Харківській області В'ячеслав Марков разом із волонтером благодійного фонду “УкрАзФронт” Олегом Шитиковим. Установі  передали 2 тонни продуктів тривалого зберігання, необхідних для щоденного раціону, а також європейські знеболювальні медичні препарати післяопераційного застосування.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли про передачу гуманітарної допомоги громадам ХарківщиниЗ 4 по 8 вересня Обласний гуманітарний штаб відправив до Краснокутської, Дергачівської, Роганської, Липецької, Наталинської, Вільхівської, Старовірівської, Красноградської, Золочівської, Зачепилівської, Сахновщинської, Кегичівської, Біляївської громад харчові продукти. У громади доправили 4,3 тонни макаронів, одному з військових підрозділів та БФ "Ми тут поряд" надали 5,6 тонни вершкового масла. Також жителям Валківської, Роганської, Красноградської, Слобожанської, Біляївської, Балаклійської, Роганської, Слобожанської громад та ГО “Дія” передали 8478 продовольчих наборів, у Чкаловську, Балаклійську, Вовчанську громади передали 3 тонни харчових продуктів, а жителям Ізюмської направили 2,3 тонни засобів гігієни та одягу. Крім цього, до Краснокутської та Циркунівської громад доправили 23400 дошок, а ГО “Дія” передали майже 3000 літрів питної води.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися