Турецькі партнери допомагатимуть Харківщині

Турецька агенція з кооперації та співробітництва допомагатиме у відновленні Харківщини

Установча зустріч представників Харківської ОВА з турецькими партнерами відбулася у Києві. Про це повідомив заступник начальника Харківської ОВА Євген Іванов, інформують "Коментарі. Харків".

Під час засідання учасники обговорили напрямки подальшої співпраці у галузі відбудови об’єктів Харківщини, що пошкоджені внаслідок дій російських окупантів.

"Турецька агенція з кооперації та співробітництва майже 2 роки допомагає у відбудові критичної інфраструктури, медичних закладів та житла в Україні. Під час нашої установчої зустрічі представники агенції запевнили, що готові посилено допомагати Харківщині в напрямку відновлення", - зазначив Євген Іванов.

Конкретні об’єкти, у відбудові яких допоможуть турецькі партнери, визначатимуть під час візиту делегації агенції на Харківщину, що запланована до кінця поточного року.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Генерал Сирський повідомив, що відбувається на Куп’янському напрямку

Стратегічних успіхів на Куп‘янському напрямку ворог не має. Про це повідомив Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський, інформують "Коментарі. Харків". "Мета росіян зрозуміла – вони хочуть знову окупувати місто. Сили оборони дають гідну відсіч російським окупантам, зривають їх спроби просуватися вперед. Слава українським воїнам", – написав генерал у Телеграм.

Очільник області не задоволений роботою комісій щодо компенсацій на відновлення житла

Реалізацію програми єВідновлення в регіоні обговорили на апаратній нараді під головуванням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, інформують "Коментарі. Харків".

Всього на Харківщині компенсації у межах програми єВідновлення за пошкоджене майно перевищили 835,7 мільйонів гривень.

"Програма єВідновлення є одним із пріоритетних напрямків нашої роботи. Очільник кожної громади, міської та районної військових адміністрацій в регіоні, де дозволяє безпекова ситуація, має докласти максимум зусиль, аби комісії з обробки заяв на компенсацію за пошкоджене або знищене майно набрали темп роботи. Вимагаю від керівників РВА взяти на контроль це питання", – сказав Олег Синєгубов.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися