Очільник області не задоволений роботою комісій щодо компенсацій на відновлення житла

Олег Синєгубов доручив громадам прискорити роботу комісій з обробки заяв на компенсацію за знищене майно

Реалізацію програми єВідновлення в регіоні обговорили на апаратній нараді під головуванням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, інформують "Коментарі. Харків".

Всього на Харківщині компенсації у межах програми єВідновлення за пошкоджене майно перевищили 835,7 мільйонів гривень.

"Програма єВідновлення є одним із пріоритетних напрямків нашої роботи. Очільник кожної громади, міської та районної військових адміністрацій в регіоні, де дозволяє безпекова ситуація, має докласти максимум зусиль, аби комісії з обробки заяв на компенсацію за пошкоджене або знищене майно набрали темп роботи. Вимагаю від керівників РВА взяти на контроль це питання", – сказав Олег Синєгубов.

Загалом в області подано 21 743 заяви для отримання грошової допомоги на поточний ремонт пошкодженого житла та 2191 заява про надання компенсації за знищене майно. Найбільше заяв – від жителів Ізюмського, Харківського та Чугуївського районів, розповів директор Департаменту містобудування та архітектури ХОВА Антон Коротовських.

"В межах програми 6740 заявників уже отримали кошти, на їх рахунки надійшло понад 531,6 мільйона гривень. Також ухвалено рішення про надання компенсації для ще 1863 заявників загалом на 304,1 мільйона гривень. У 6 територіальних громадах відповідними комісіями сформовано вже 119 сертифікатів щодо надання компенсації за знищене майно на загальну суму 176,9 мільйона гривень", – зазначив Антон Коротовських.

Він додав, що впродовж минулого тижня у Дергачівській громаді було пришвидшено роботу комісій з обробки заяв щодо надання компенсацій за пошкоджене майно.

"Наразі динаміка роботи зі зверненнями громадян у Дергачівському районі – на кращому рівні. Раніше ми фіксували тут майже 500 протермінованих заяв. Впродовж тижня було розглянуто 180, робота триває у посиленому режимі", – доповів директор Департаменту містобудування та архітектури  ХОВА.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Басейни у Харкові: топ-5 місць для плавання

Де провести вихідні з родиною, або зайнятися корисним видом спорту у Харкові

Літо давно закінчилося, а любов до водних видів спорту – не закінчується навіть з приходом холодів. Де у Харкові можна поплавати, провести час з родиною, або зайнятися спортом у воді – дізнавалися "Коментарі. Харків". Топ-5 басейнів у Харкові – дивіться за посиланням.

У Харкові відмовилися розміщувати рекламу ХарківПрайду: активісти називають це гомофобією

Представники ЛГБТ+ спільноти називають таке ставлення влади – гомофобією

У Харкові відмовилися розміщувати рекламу ХарківПрайду на вулицях. Про це активісти повідомили на своїй сторінці у соцмережах, інформують "Коментарі. Харків".

"На честь ХарківПрайду 2023 ми створили серію візуальних робіт в співпраці з українськими художницями, яку хотіли розмістити на бордах міста", – зазначили активісти. Чому ці роботи так і не опинилися на бордах та яка ситуація зі справою зараз – читайте за посиланням.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися