У Харківській області передали пікапи для «мисливців»

Захисникам Харківщини передали 10 нових пікапів

Автомобілі використовуватимуть для оснащення вогневих груп, які захищатимуть небо Харківщини від дронів-камікадзе, розповів начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Пікапи вдалося отримати завдяки співпраці керівництва Групи Нафтогаз та Харківської ОВА.

"Продовжуємо формувати та посилювати наші військові підрозділи для захисту неба. Ці пікапи потрібні для нового формування мобільних вогневих груп, які боротимуться з дронами типу "Shahed". У планах у нас – ще кілька десятків автомобілів на цей напрямок", – додав Олег Синєгубов.

Вогневі групи посилюють задля захисту об’єктів критичної, енергетичної та цивільної інфраструктури.

"Це одна з базових областей для діяльності нашої групи. Ми сподіваємось, що пікапи будуть служити для посилення оборони області та захисту мирного населення Харківщини", – зазначив директор з корпоративних та регуляторних відносин Групи Нафтогаз Іван Лукеря.

Нагадаємо, напередодні на потреби захисників Харківщини передали 15 дронів типу Mavic.

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Мер Харкова відповів на обурення українців, військові підтримали

Ігор Терехов відповів на "скандальну" статтю видання Forbes, яке опублікувало видатки бюджетів обласних центрів України на благоустрій та оборону країни. В цьому рейтингу Харків опинився на передостанньому місці за кількістю виділених коштів на ЗСУ.

Мер Харкова повідомив, що за час повномасштабної російської агресії з бюджету Харкова було виділено 825 мільйонів гривень на забезпечення оборони та безпеки міста. У 2023-му – 474 мільйони гривень.

"Усі бригади, які зверталися за підтримкою до Харкова, отримали цю підтримку. Жодній військовій частині ми не відмовили.

Крім цього, практично всі комунальні підприємства міста системно і безоплатно надають необхідну допомогу армії та іншим структурам, задіяним у захисті нашої країни та її населення", – підкреслив Ігор Терехов.

Хто з військових підтримав мера Харкова, та на що ще витрачають гроші з бюджету – читайте за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися