У Харківській області видають продукти та спальні мішки: хто отримує допомогу

За тиждень Обласний гумштаб доправив громадам регіону понад 10 тисяч продовольчих наборів

Впродовж тижня, з 13 по 17 листопада, Обласний гуманітарний штаб доправив 10630 продовольчих наборів. Цю допомогу передали жителям Донецької, Біляївської, Нововодолазької, Красноградської, Слобожанської, Краснокутської, Золочівської та Балаклійської громад, а також громадські організації "Дія", "Союз Чорнобиль Україна", "Єдина країна – це Україна" для подальшого розповсюдження населенню. Про це повідомляють "Коментарі. Харків" з посиланням на інформацію ХОВА.

Нагадаємо, напередодні майже 4 тисячі зимових спальних мішків передали до Пунктів Незламності, медикам "екстренки" та співробітникам аварійних бригад підприємства "Харківські теплові мережі".

Раніше "Коментарі. Харків" повідомляли:

Мер Харкова відповів на обурення українців, військові підтримали

Ігор Терехов відповів на "скандальну" статтю видання Forbes, яке опублікувало видатки бюджетів обласних центрів України на благоустрій та оборону країни. В цьому рейтингу Харків опинився на передостанньому місці за кількістю виділених коштів на ЗСУ.

Мер Харкова повідомив, що за час повномасштабної російської агресії з бюджету Харкова було виділено 825 мільйонів гривень на забезпечення оборони та безпеки міста. У 2023-му – 474 мільйони гривень.

"Усі бригади, які зверталися за підтримкою до Харкова, отримали цю підтримку. Жодній військовій частині ми не відмовили.

Крім цього, практично всі комунальні підприємства міста системно і безоплатно надають необхідну допомогу армії та іншим структурам, задіяним у захисті нашої країни та її населення", – підкреслив Ігор Терехов.

Хто з військових підтримав мера Харкова, та на що ще витрачають гроші з бюджету – читайте за посиланням.Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися